Efsane Kasım - Efsane İndirimler

Efsane Kasım indirimleri Otelz.com'da başlıyor. Efsane Cuma indirimleri 23 - 30 Kasım arasında Otelz.com'da.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Efsane Kasım - Efsane İndirimler

Susesi Luxury Resort

Belek / Serik / Antalya /
Susesi Luxury Resort, teraslı binalardaki bu lüks Belek tesisi, geniş havuzlar, uzun palmiyeler ve yeşil bir bahçe ile çevrilidir. Akdeniz boyunca uzanan bir kumsal ve lüks spa sunmaktadır.
9.0

7 Oda Kapadokya Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevsehir /
Yedi Oda Kapadokya Ürgüp Merkez'dedir. Ürgrüp Üçgüzeller 2 km., Göreme Açik Hava Müzesi ve Balon Kalkis Alani12 km. ,Pasabag 15 km. uzakliktadir.
9.3

Corner in Cappadocia

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir /
Otelimiz Ürgüp-Ortahisar'da bulunmaktadir. 7 Dogal Tas ( 4 Standart, 2 Deluxe, 1 Aile Odasi ) ile dekore edilmis odamiz bulunmaktadir.
9.6

Born Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir /
Born Hotel, eski tarihlerde şu an otelin işletmecisi olan ailenin de yaşamış olduğu, 110 yılık tarihi bir mekan olan Osmanlı konağının yeniden restore edilmesi ile otel olarak hizmet vermektedir. Otelimiz 35 yıldır turizme açıktır ve aile işletmesidir.
7.9

4 Oda Cave House - Special Class

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir /
Tesis, taş duvarların, yüksek tavanların ve geleneksel dekorların yer aldığı otantik mağara odalarda konaklama olanağı sunmaktadır. Odalarda antikalar, seramikler ve mozaikler gibi özel el yapımı detaylar bulunmaktadır.
9.5

Seraphim Cave Hotel

Ürgüp / Kapadokya,Nevşehir /
Seraphim Cave Cappadocia, Kapadokya deneyimini, tescilli bir konak olan binasında, kusursuz hizmet anlayışı ve lüks olanakları ile sunuyor.
9.3

Nova Beach Otel

Side / Manavgat / Antalya /
Nova Beach Hotel Antalya, Side-Manavgat bölgesinde bulunmaktadır. Nova Beach Hotel, denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir.
8.8

Kampanya Yapan Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır