Belek Otelleri

Belek otelleri %70'e varan indirimler ve 12 taksit fırsatı Otelz.com'da. En uygun Belek otel fiyatlarını kaçırma. Şimdi rezervasyon yap otelde öde!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Belek Otelleri

Genel Bilgi

Çam ormanları ve uzun sahil şeridiyle dikkatleri son yıllarda üzerine çeken Belek, lüks otelleri sayesinde en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri. Layığıyla dinlenmek ve tatilden zinde dönmek için Belek'in doğası çam kokusunun sardığı bol oksijenli havası ideal. Ayrıca ince kumlu plajları ve turkuaz denizi de tatilde Belek otellerini seçmek içi

Ela Quality Resort Belek

Belek / Serik / Antalya
Ela Quality Resort Belek Antalya, Belek bölgesinde bulunmaktadır. 110000 m² alanda kurulmuş olan Ela Quality Resort Belek otel ultra her şey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

The Land of Legends Kingdom Hotel

Serik / Antalya
Konuklara benzersiz bir deneyim sunan 5D Cinema, yengeç nehri, dalga havuzu ve su kıyısına sahip The Land of Legends Theme Park, Antalya'da çok sensörlü bir deneyim sunmaktadır. Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzu da mevcuttur.

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Serik / Antalya
Belek’te yeralan TAT Beach Serik’e 18 km, Antalya Havalimanına 35 km, Antalya Kent Merkezine 45 km uzaklıktadır.Uzun ve geniş, mavi bayraklı plajı kumludur ve size özeldir.

Susesi Luxury Resort

Serik / Antalya
Teraslı binalardaki bu lüks Belek tesisi, geniş havuzlar, uzun palmiyeler ve yeşil bir bahçe ile çevrilidir. Akdeniz boyunca uzanan bir kumsal ve lüks spa sunmaktadır.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort

Serik / Antalya
Kayıp Uygarlık Atlantis, Limak Holding e bağlı Limak Oteller Zinciri tarafından Belek’te su yüzüne çıkarıldı. Uluslar arası Limak Hoteller Zincirinin ödüllü halkası (29.

Siam Elegance Hotels & Spa

Boğazkent / Serik / Antalya
Otelimizde toplam 523 oda bulunmaktadır. Uzak doğu mimarisi ve felsefesinden esinlenerek yapılan SIAM ELEGANCE HOTEL özellikle aile ve çocuklu misafirler için cennettir. 30.000 m2 alana kurulmuş olan otelin 9.000 m2 kısmını 3 otel binası oluşturur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Belek Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Belek Hakkında

Belek Otelleri

Çam ormanları ve uzun sahil şeridiyle dikkatleri son yıllarda üzerine çeken Belek, lüks otelleri sayesinde en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri. Layığıyla dinlenmek ve tatilden zinde dönmek için Belek'in doğası çam kokusunun sardığı bol oksijenli havası ideal. Ayrıca ince kumlu plajları ve turkuaz denizi de tatilde Belek otellerini seçmek için iyi bir sebep. Antalya otelleri içerisinde Belek otellerinin en önemli ayırıcı özelliği farklı spor aktivitelerine imkan tanıması. Dünyaca ünlü sporcular da Belek otellerini bu özellikleri dolayısıyla tercih edebiliyorlar. Otelz.com ile Belek'te ultra her şey dahil otellerin yanı sıra küçük pansiyonlarda da rezervasyon yaptırmanız mümkün.

Doğası kadar tarihi kalıntılarıyla da ünlü Belek'te görülecek yerler arasında Aspendos Antik Tiyatrosu, Perge ve Kurşunlu Şelalesi bulunuyor. Belek otellerle dolu bir belde olduğu için alışveriş yapabileceğiniz fazla yer bulunmuyor ama yerel halkın yol kenarlarında sattığı doğal ve taze ürünlere göz atabilirsiniz. Belek'te gece hayatı lüks otellerin sunduğu seçeneklerle can buluyor. Animasyonlar, konserler ve şovlar tüm sezon devam ediyor. Otelinize karar verirken konser ve şovlarına da bakabilirsiniz çünkü sezon başlamadan programlar belli oluyor. Belek otelleri sezonda %90 doluluğa sahip, bu nedenle rezervasyon için otelz.com ile erken hareket etmekte fayda var. Ön ödemesiz erken rezervasyon şansı da sunan otelz.com bütçenize zarar vermeden tatil planı yapmanıza olanak tanıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır