Yalova Termal Otelleri

Yalova Termal için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yalova Termal Otelleri

Genel Bilgi

Termal, yeşilliklerle çevrili ve ünü dünyaya yayılmış bir termal turizm ilçesi… Yalova'ya 12 km uzaklıkta bulunan ilçe, her yıl hem Türkiye'den hem de dünyadan çok sayıda turist ağırlıyor. Yalova'nın tam ortasında bulunan Termal için Yalova'nın kalbi de diyebiliriz. Termal otellerinin neredeyse hepsi, sağlık turizmi konseptinde hizmet veriyor. Her büt

Terma City Hotel

Termal / Yalova
NA RESTAURANT : 750 Kisilik, Açik ve kapali alan, isitma ve sogutma Sabah Kahvaltisi : 07:00 – 10:00 Açik Büfe Aksam Yemegi : 18:00 – 20:30 Açik Büfe Lobby Bar : 08:00 – 00:00 Ücretli Café corner : 08:00 – 00:00 Ücretli Night Club : 20:00 – 02:00 Ücret

Limak Thermal Boutique Hotel

Gökçedere / Termal / Yalova
Bu otel, Versay sarayından esinlenerek dekore edilmiş iç mekanlar ve kolonyal tarz mimarisini bir araya getirmektedir. Spada termal hidromasaj küveti, kuru ve ıslak sauna, çeşitli masaj ve güzellik terapileri mevcuttur.

Black Bird Thermal Hotel

Gökçedere / Termal / Yalova
Yalova termal konusunda zengin kaynakları, otelleri ve sıcak su kaynaklarında şifa arayanlar için yeni bir tatil mekanı haline gelmiştir.

Elysium Thermal Hotel & Spa

Gökçedere / Termal / Yalova
Elysium Thermal Hotel, Yalova’ya 12 km yakınlıkta yer alan Termal ilçesinde bulunmaktadır. Otelin bulunduğu alan oldukça huzurlu, sakin ve yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz doğal bir orman ile çevrilidir.

Thermal Saray Hotel & SPA Yalova

Gökçedere / Termal / Yalova
Yalova’nın yeşil cenneti Termal ilçesinde bulunan, dünyanın en iyi termal suyuna sahip Thermal Saray Hotel & Spa; doğa, sağlık, tarih gibi turizm enstrümanlarının tamamını bir arada sunuyor.

Zir Dream Thermal Otel

Termal / Yalova
Yalova'da bulunan tesisimizin termal suyun şifalı dokunuşuyla konforlu konaklama ayrıcalığını buluşturmaktadır. Tesisimizin Spa bölümünde ise bayanlara özel termal havuz, Türk hamamı, sauna bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yalova Termal Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yalova Termal Hakkında

Yalova Termal Otelleri

Termal, yeşilliklerle çevrili ve ünü dünyaya yayılmış bir termal turizm ilçesi… Yalova'ya 12 km uzaklıkta bulunan ilçe, her yıl hem Türkiye'den hem de dünyadan çok sayıda turist ağırlıyor. Yalova'nın tam ortasında bulunan Termal için Yalova'nın kalbi de diyebiliriz. Termal otellerinin neredeyse hepsi, sağlık turizmi konseptinde hizmet veriyor. Her bütçeye uygun otel seçeneklerinden kendinize uygun olanını otelz.com aracılığıyla bulabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Büyük şehirlerin yarattığı yorgunluğu, çalışma hayatının stresini, Termal'in güzel doğasıyla ve şifalı kaplıcalarıyla atlatabilrsiniz.

 Adımınızı attığınız anda sizi büyüleyen bir doğaya sahip Termal'de mutlaka görmeniz gereken özel yerler bulunuyor. Bunların en başında Sudüşen Şelalesi geliyor. Görkemli bir görüntü eşliğinde suyun düşme sesini dinlerken Termal'de olduğunuz için tekrar sevinebilirsiniz. Sudüşen Şelalesi'nin etrafında bulunan piknik alanlarında keyifli dakikalar geçirmemeniz için hiçbir sebep yok. Termal otellerindeki kaplıcaları tecrübe ettikten sonra, bir de Yalova'nın antik kaplıcalarını ziyaret etmenizde fayda var. Bu durumda gitmeniz gereken yer Armutlu Kaplıcaları. Her tür hastalığa şifa getirdiğine inanılan Armutlu Kaplıcaları'nın antik çağlardaki adları Therma, Pythia ve Pythion olarak biliniyor.

 Termal'in sunduğu doğal güzellikler sonucunda, Termal'de mutlaka yapılması gereken aktiviteler de doğa aktiviteleri oluyor. Fotoğraf ve bisiklet turları, hem sizi şaşkına çevirecek doğal güzelliklerle karşılaşmanızı ve de tertemiz bir havada huzur dolu dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır