Yardım

Loading...
Sırala

Bengodi Boutique Hotel

Müthiş
9.0
Eceabat Merkez, Eceabat, Çanakkale
Bengodi, geleneksel Rustik tarzın ögeleri ile tasarlanmış doğal taş kaplama binası ve asmalı avlu etrafındaki toplam 20 odası ile ev sahipliği yapıyor.
Müthiş
9.0

Assos Derin Mavi Otel

İyi
7.9
Assos, Ayvacık, Çanakkale
Assos Derin Mavi Otel, Ege'nin Kadırga Koyu'nda bulunup, misafirlerini eşsiz manzarasında, yeşil ve mavinin birleşiminin huzur veren atmosferinde ağırlıyor.
İyi
7.9

Ataol Butik Otel Bozcaada

Çok iyi
8.3
Bozcaada, Çanakkale
Bozcaada’ da 1997 yilindan beri hizmet veren Ataol Butik Hotel; Türk mahallesinde, Namazgah meydaninda bulunmaktadir. Sehrin gürültüsünden, kargasasindan ve yoruculugundan biktiysaniz, samimi bir aile dostunuz sizleri bekliyor olacak.
Çok iyi
8.3

Bertiz Mignon Bozcaada

Müthiş
9.1
Bozcaada, Çanakkale
Tertemiz ve ferah odalarımız, huzurlu bahçemiz ile tatlı mı tatlı bir tatil, Bozcaada'nın gözbebeğinde sizi bekliyor!
Müthiş
9.1

Degirmenlik Casamia Suit

Müthiş
9.5
Aynali Çarsi, Merkez?, Çanakkale
Degirmenlik Casamia hizmet verilen yapının zemin katında kafe ve üst katlarında ise suit odalar bulunmaktadır. Suit odalarımız beş odadan ibarettir.
Müthiş
9.5

Pinhan Otel Kazdağları

Müthiş
10.0
Ayvacık, Çanakkale
Kazdağları’nın benzersiz doğasında; bölge dokusuna uygun mimarisi, sürdürülebilir ve çevre dostu taş cephesi, ahşap bungalov evleri, güneş panelleriyle kendi enerjisini üreterek, köylerden temin edilen gıdalarla taze lezzetlerini eşsiz manzarasıyla sizle
Müthiş
10.0

Troas Ada Hotel

Müthiş
9.0
Bozcaada, Çanakkale
Dilerseniz de 180 metre mesafedeki duraktan kalkan dolmuş veya taksilerle kolayca ulaşabilirsiniz.Eski bir ada evinden 2018 yılında butik otele dönüştürülen Troas Ada Hotel’in her biri çift kişilik toplam sekiz odası bulunmaktadır.
Müthiş
9.0

Iris Hotel & Spa

Çok iyi
8.7
Güzelyalı, Merkez‎, Çanakkale
İris Hotel; Çanakkale’ye 15 km. uzaklıkta, sırtını çam ormanlarına dayamış, yüzünü engin denizin maviliğine dönmüş Güzelyalı semtinde, deniz kıyısındadır.
Çok iyi
8.7

Hotel Kale 17

Müthiş
9.0
Merkez‎, Çanakkale
2020 yılı içinde kurulan Hotel Kale 17, 20 odası ile butik konseptte hizmet vermektedir. Otelimiz Çanakkale'nin en gözde yerlerinden ve turizm açısından yerli ve yabancı turistlerin çokça ziyaret ettiği Kordon'da yer almaktadır.
Müthiş
9.0

Set Özer Hotel

Müthiş
9.1
Merkez‎, Çanakkale
Modern mimarinin, kentin tarihi mimarisiyle buluştuğu şehir merkezinde yer alan otelimiz, samimi butik hizmet anlayışıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
Müthiş
9.1

Ida Tas Konak Otel

Çok iyi
8.0
Yesilyurt, Ayvacik,Çanakkale
Ida Tas Konak, enfes çam kokulu ormanin tam kalbine kurulmus olup, size efsanelerin, huzurun ve mutlulugun resmini çiziyor, hayalleriniz ve ötesini daha da asarak mitolojik boyutunu da önünüze getiriyor.
Çok iyi
8.0

Adatepe Otel

Çok iyi
8.7
Küçükkuyu, Ayvacık, Çanakkale
Adatepe Otel’i oluştururken doğaya ve insanlara karşı duyduğumuz sorumluluk çerçevesinde hareket edilmiştir.
Çok iyi
8.7

Bozcaada Vitis Hotel

Çok iyi
8.5
Bozcaada, Çanakkale
Otelden bisiklet kiralayabilirsiniz. Bozcaada Hotel Vitis, Çanakkale'ye 46 km, Behramkale'ye ise 44 km uzaklıktadır. Çanakkale Havaalanı 46 km mesafededir.
Çok iyi
8.5

Lime Bozcaada

Müthiş
9.0
Bozcaada, Çanakkale
2019 yılında kurulan çiçeği burnunda işletmemiz yenilenen yeni konsepti ve güleryüzlü işletmecileri ile; ev konforunu arayan tüm misafirlerine huzurla geçireceğiniz tatil anlayışını sizler için sunuyor.
Müthiş
9.0

Petrino Gökçeada Hotel & Kitchen

Müthiş
9.9
Gökçeada‎, Çanakkale
Gökçeada'nın merkezinde yepyeni bir butik otel deneyimi! Eski Rum mahallesinde bulunan Petrino Gökçeada doğal yapısı korunarak yenilenmiş taş konakta hizmet vermektedir.
Müthiş
9.9

Assos Balim Butik Hotel

Çok iyi
8.3
Assos, Ayvacık, Çanakkale
Balım Butik Hotel, Assos'ta, yeşilin mavi ile buluştuğu bir noktada 10 konaklama birimi ile sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.3

Merlot Bozcaada

Bozcaada, Çanakkale
Merlot Bozcaada toplam 12 odalı butik bir işletmedir. Oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Çanakkale Butik Oteller ve Butik Otel Fiyatları

Çanakkale Butik otellerde %70'e varan indirimler ve 12 taksit fırsatı Otelz.com'da. En uygun Butik otel fiyatlarını kaçırma. Şimdi rezervasyon yap otelde öde!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor