Gelibolu Otelleri

Bu yerdeki 18 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gelibolu Otelleri

Genel Bilgi

I. Dünya Savaşı Çanakkale Deniz ve Kara Muharebelerinin yapıldığı yerler Gelibolu Yarımadası içerisindedir. Ayrıca batık gemiler, toplar, siperler, kaleler ve burçlardan ve savaşla ilgili yüzlerce başka kalıntıdan oluşan geniş bir yelpazenin yanı sıra 60.000'i aşan Türk şehidinin ve yine 250.000'i aşan Avustralya, Yeni Zelanda, İngiliz ve Fransız aske

Dilmaç Otel

Gelibolu / Çanakkale
Dilmaç Hotel, Gelibolu'da yer almaktadir. Ücretsiz Wi-Fi saglanir. Tüm odalarda klima ve balkon vardir. Küvetli veya duslu özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri ve terlikler sunulmaktadir. Odanizdan sehir manzarasinin keyfini çikarabilirsiniz.

Gelibolu Otel

Gelibolu / Çanakkale
anakkale’nin doğal güzellikleri ve tarihi açısından dünyaca tanınan ve şirin bir ilçesi olan Gelibolu’da yer alan deniz manzaralı, ferah, temiz ve aydınlık odaları, otoparkı, kahvaltı salonu ve plaja yakınlığı ile sizlere hizmet sunan modern bir konakl

Hamzakoy Blue Park Boutique Hotel

Gelibolu / Çanakkale
2014 yılında faaliyete geçen Hamzakoy Blue Park Boutıque Hotel kalite ve misafir memnuniyetini temel prensip edinmiştir.

Kalanora Resort Hotel

Gelibolu / Çanakkale
Gelibolu'nun huzurlu bir ilçesinde yer alan Kalanora Resort Hotel, güzel kumsala sadece 100 metre uzaklıktadır. Otelin bahçesinde oval yüzme havuzu vardır. Klimalı odalarda Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Belinda Hotel & Apart

Gelibolu / Çanakkale
Osmanlı'nın Avrupa'da ilk fethettiği yer Gelibolu'dur. Bu tarihi bölgede yer alan ve iki bin yılından beri faaliyet gösteren tesisimizde toplam 9 adet dairemiz bulunmaktadır.

Mercan Otel

Güneyli Köyü / Gelibolu,Çanakkale
Mercan Otel Saroz Körfezinin en gözde yeri olan Güneyli Koyunda yer almaktadır. Denize sıfır konumda olup, eşsiz günbatımı manzarasına sahiptir. Mercan Otelde açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, cafe, restorant, toplantı salonu mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gelibolu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gelibolu Hakkında

Gelibolu Otelleri I. Dünya Savaşı Çanakkale Deniz ve Kara Muharebelerinin yapıldığı yerler Gelibolu Yarımadası içerisindedir. Ayrıca batık gemiler, toplar, siperler, kaleler ve burçlardan ve savaşla ilgili yüzlerce başka kalıntıdan oluşan geniş bir yelpazenin yanı sıra 60.000'i aşan Türk şehidinin ve yine 250.000'i aşan Avustralya, Yeni Zelanda, İngiliz ve Fransız askerlerinin savaş mezarları ve anıtları buradadır. Muharebe alanları, savaş mezarları, anıtlar ve savaşla ilgili kalıntılar "tarihi sit alanı" ve "kültürel varlık" olarak tescil edilmiştir. Ayrıca MÖ 4000 tarihine dek giden birçok "Arkeolojik sit alanı ve anıtı" vardır. Çok çeşitli "doğal sit alanları ve anıtlar" içerisinde ise kumsallar, koyaklar, Akdeniz çalıları(maki) ile karışık koru parçaları, çarpıcı görünümlü jeolojik ve jeomorfolojik oluşumlar, bir tuz gölü(yakın zamana kadar bir kıyı gölüydü) ve 15. yüzyıl askeri mimarisinin eşsiz örneklerini içeren ilginç bir "kültürel miras" kolleksiyonu vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır