Eceabat Otelleri

Bu yerdeki 18 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Eceabat Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Bilmeyenler için söyleyelim Eceabat "Kraliçenin Kenti" anlamına geliyor. Tarihteki özel yeri ve plajları ile tatil severleri ağırlayan bu kentin hemen her köşesinde Osmanlı mirasının izlerini görmeniz, Eceabat otellerinde konaklayarak mümkün.

 Eceabat'ı yakından tanımak için ilk adım otelz.com'dan rezervasyon işlemini y

Hotel Deniz

Eceabat / Çanakkale /
Hotel Deniz, Çanakkale'nin Eceabat ilçesinde bulunmaktadır. Çanakkale'de gezilip görülmesi gereken, görmeden şehrinize dönmemeniz gereken yerlere oldukça yakın bir mesafededir.

Hotel Crowded House

Eceabat / Çanakkale /
Hotel Crowded House en-suite banyo, klima ve ücretsiz Wi-Fi bulunan sade dekorlu odalar sunmaktadır. Tesiste günlük hizmetçi servisi verilmektedir. Her sabah ücretsiz açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Eceabat'ta bulunduğunuz süre içerisinde 1.

HemDem Butik Otel

Merkezköyler / Eceabat / Çanakkale /
Tesisimiz Mayıs ayından beri faaliyettedir. Köyümüzün etrafı zengin tarım alanları ve zeytin ağaçlarıyla kaplıdır, şehitliklerle dolu bir konumda bulunmaktadır. Doğa sporları tutkunlarının tercih ettiği bir konumdadır.

Bahçeli Konak

Eceabat / Çanakkale /
Tesisimiz bünyesindeki bogaz manzarali, balkonlu apart dairemiz ve pansiyon odalarimiz ile birlikte sizlere konforlu bir iç hacim sunuyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Eceabat Hakkında

Bilmeyenler için söyleyelim Eceabat "Kraliçenin Kenti" anlamına geliyor. Tarihteki özel yeri ve plajları ile tatil severleri ağırlayan bu kentin hemen her köşesinde Osmanlı mirasının izlerini görmeniz, Eceabat otellerinde konaklayarak mümkün.

 Eceabat'ı yakından tanımak için ilk adım otelz.com'dan rezervasyon işlemini yaptırmak. Sonrasında sizi Eceabat'a 4 km. uzaklıkta, Akbaş Limanı'nın güneyindeki Çanakkale Savaşı'nda takviye birliklerin cepheye gönderilmeden önce geldiği ilk durak yeri olması nedeniyle özel bir yere sahip olan Sestos selamlıyor olacak. Osmanlı kaleleri içinde mimari yönden baş yapıt olan Kilitbahir Kalesi de Eceabat'ın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden. Çanakkale Boğazı'nın en dar noktası olan Kilitbahir'de yeme içme seçenekleri de son derece çeşitli. Sardalyaları ile ünlü bu deniz kasabasında konserve tuzlamaların tadına bakmadan dönmeyin.

 1659 yılında savunma amacıyla inşa edilen Seddülbahir Kalesi ise Kültür Bakanlığı tarafından "Korunması Gereken Kültürel Varlık" olarak tescil edilmiştir. Buranın yemyeşil doğası, samimi atmosferi ve cıvıl cıvıl günlük hayatı ile ruhunuzu tazeleyebilirsiniz. Çanakkale Boğazı'nın en dar yerine yapılmış olan Bigalı Kalesi, ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri. Eceabat otelinizden çıkıp köy kahvelerinde ikram edilen geleneksel Türk kahvelerinin tadına bakmayı da unutmayın.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır