Yılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZParaYılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZPara
Fırsatları İncele
Yardım

Balıkesir Tatil Köyleri

Loading...
Sırala

Mutluköy Nostalji Tatil Köyü

Müthiş
9.3
Ayvalik Merkez, Ayvalik, Balikesir
Zeytin ağaçları altında doğanın sessizliğini ve geleneksel köy hayatının doğallığını hissedebileceğiniz şekilde dizayn ettiğimiz müstakil evlerimizde konaklama imkanı bulabilirsiniz.
Müthiş
9.3

Kervan Tatil Köyü

Normal
6.9
Altinoluk, Edremit, Balikesir
Zeytin ağaçları içerisinde Bungalow olarak tasarlanmış toplam 40 odası bulunuyor.
Normal
6.9

Club Afrodit Tatil Köyü

Normal
6.6
Altinoluk, Edremit, Balikesir
Clup Afrodit tarih ve mitolojinin doğayla birleştiği, farklı kültürlerin doğal lezzetlerini barındıran eviniz rahatlığında bir ortam. Clup Afrodit, 40 otel odası, küçük suit 22, büyük suit 18 ve 200 yatak kapasitesiyle farklı seçenekler sunuyor.
Normal
6.6

Kazdağı Sağlıklı Yaşam Köyü

Müthiş
9.2
Altınoluk, Edremit
Kazdağı Sağlıklı Yaşam Köyü, tatil köyümüzde birinci sınıf tatil deneyiminize özen gösteriyoruz.
Müthiş
9.2

Balıkesir Tatil Köyleri

Mavi ile yeşilin iç içe geçtiği, birçok medeniyetin yaşadığı, tarihi yapıları ile de bilinen Balıkesir, sahip olduğu bu avantajlar ile tatil için oldukça sık tercih edilir. Balıkesir tatil köyleri alternatifleri size tesisten çıkmadan tüm hizmetlere ulaşabileceğiniz bir konaklama deneyimi sunuyor. Otelz.com’da Balıkesir tatil köyleri için ön ödemesiz erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Balıkesir Muhafazakâr Tatil Köyleri

Yaşam tarzınıza uygun ve mahremiyetinizi rahatça yaşayabileceğiniz bir konaklama için muhafazakâr tatil köyü seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Alkol servisi ve kullanımının olmadığı, kadın ve erkeklere özel ayrı hizmetlerin bulunduğu tatil köylerinde, rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Balıkesir tatil köyü fiyatları lüksü ve mahremiyeti bir arada arayanlar için iyi bir tercih olacaktır. 

Balıkesir Her Şey Dâhil Tatil Köyleri

Tatiliniz boyunca gün boyu yemek ve ikramlık servisi sunan tatil köylerinde, sınırsız alkolsüz içecek ve sınırsız yerli alkollü içecek hizmeti de bulunmaktadır. Balıkesir her şey dahil otel fiyatları tatil sezonuna ve aldığınız ekstra servislere bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor