Sındırgı otelleri

En uygun Sındırgı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sındırgı Otelleri

Genel Bilgi

Her Ege ilçesi gibi, "şirin" sıfatının çok yakıştığı Balıkesir ilçelerinden biri de Sındırgı. Stressiz ve samimi bir hayatın yaşandığı, yerel halkın sıcakkanlı ve misafirperver olduğu, doğanın ve mavinin bir araya geldiği bir ilçe Sındırgı. Son yıllarda turizm açısından görülen canlılık sebebiyle, Sındırgı otelleri de çoğalıyor ve ilçenin her yerinde

Obam Termal Resort Otel & Spa

Sindirgi / Balikesir
Obam Termal Resort Otel & Spa'nın standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır.

Termal Köy Taş Evleri

Bigadiç / Balikesir
Termal Köy Taş Evleri toplam 13 adet evden oluşmaktadır. Her evin kendine ait kapalı termal havuzu bulunmaktadır. Termal su 98 derecede çıkmaktadır.

Hisarköy Termal Tesisleri

Bigadiç / Balikesir
Hisarköy Termal Tesisleri 24 odalı olup bayan kapalı havuzu, bay-bayan yarı açık karma havuzu, aile banyosu, sauna, masaj ve Türk hamamı mevcuttur.

Agiros Thermal Resort Spa Hotel

Pamukçu / Balikesir
Agiros Termal Hotel & SPA 87 oda 179 yatak kapasitesine sahiptir.

Altıntaş Otel

Merkez / Balikesir
Balıkesir’de konaklama anlayışına yeni bir boyut kazandırmak amacıyla yola çıkan Altın Otel; konforu, teknolojiyi, huzuru ve güler yüzlü hizmeti modern çağın estetik tasarımlarıyla siz değerli konuklarımızın hizmetine sunuyor.

Beta Residence

Merkez / Balikesir
Beta Residence , Balıkesir'in merkezinde bulunan lokasyonuyla, lüks hizmetin sunulduğu otel konsepti ile ev konforunu birleştiren 42 adet dairesiyle hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sındırgı Hakkında

Sındırgı Otelleri

Her Ege ilçesi gibi, "şirin" sıfatının çok yakıştığı Balıkesir ilçelerinden biri de Sındırgı. Stressiz ve samimi bir hayatın yaşandığı, yerel halkın sıcakkanlı ve misafirperver olduğu, doğanın ve mavinin bir araya geldiği bir ilçe Sındırgı. Son yıllarda turizm açısından görülen canlılık sebebiyle, Sındırgı otelleri de çoğalıyor ve ilçenin her yerinde konaklama imkanı bulmak mümkün hale geliyor. Sındırgı otellerinin içinden size en uygun olanını, Otelz.com'dan yardım alarak bulabilir ve rezervasyonunuzu da yaptırabilirsiniz. Hem dağlık hem de çam ormanlarının doldurduğu alanlara sahip Sındırgı ilçesi, şehirden bunalınca kaçılacak en güzel noktalardan biri.

Sındırgı'da mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında, Sındırgı Kaplıcaları geliyor. Üzerinizdeki tüm yorgunluğu şifalı Sındırgı Kaplıcaları'nda atarken, bir yandan da ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kaplıca ziyareti sonrası kendinizi bir de doğa aktivitelerine bırakırsanız, Sındırgı'da bulunduğunuz süre boyunca tazelenecek ve huzura kavuşacaksınız demektir. Sındırgı konaklamanız boyunca, Balıkesir'in birbirinden güzel diğer ilçelerini de ziyaret edebilir, farklı kaplıcaları, tarihe dair birçok kalıntıyı, upuzun sahilleri keşfedebilir ve aynı zamanda her ilçeye özel doğa sporlarından istediğinizi yapabilirsiniz.

 Sındırgı otellerinde konaklayarak geçireceğiniz tatilinizde, fotoğraflamak isteyeceğiniz birbirinden güzel görüntülerle karşılaşmaya hazırlıklı olun. Gitmeden kendinize bir fotoğraf rotası bile hazırlayabilir, Sındırgı seyahatinizi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır