Erzurum Kayak Otelleri

Erzurum Kayak Otelleri %50'e varan indirimler ve 12 taksit fırsatı Otelz.com'da. En uygun kayak merkezi otellerini kaçırma. Şimdi rezervasyon yap otelde öde!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Erzurum Kayak Otelleri

Erzurum

Doğu Anadolu Bölgesi

Palandöken

Erzurum

Genel Bilgi

Erzurum Kayak Otelleri %50'e varan indirimler ve 12 taksit fırsatı Otelz.com'da. En uygun kayak merkezi otellerini kaçırma. Şimdi rezervasyon yap otelde öde!

Balsoy Mountain Hotel

Palandöken / Erzurum /
Palandöken Kayak Merkezi'nde tamamen doğal çevre ile uyumlu göze hoş görünen modern yapısı ile 2017 yılında kayak severleri misafir etmeye başlamış 2021 yılında da Balsoy Grup tarafından alınıp renovasyondan geçirilerek kayak severlerin yeniden hizmetine
9.3

The Erzurum Hotel

Palandöken Merkez / Palandöken / Erzurum /
Kış ve yüksek irtifa kamp merkezi sporlarıyla öne çıkan The Erzurum Hotel, 12 ay boyunca Erzurum ve çevresine yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca şehir merkezine yakınlığıyla şehir oteli olarak da öne çıkmaktadır.
9.3

Snowdora Hotels & Villas

Palandöken / Erzurum /
Snowdora Hotels & Villas, EJDER3200 Kayak Merkezi'nin gelişim politikasına paralel olarak yenilenen yüzü ile kayak merkezinin en sıcak evi haline gelen otelimiz pistlere sadece 100 m. mesafede konumlanmıştır.
5.3

Ve Hotels Palandöken

Palandöken / Erzurum /
25 standart oda 8 aile odasi toplam 33 oda, 9 villas olmak üzere toplam 126 yatak kapasitesine sahip otelimiz, kayak tatilleriniz ve Erzurum ziyaretinizde de yüksek kalite ekonomik fiyat politikasi ile hizmet vermektedir.
8.0

Polat Palandöken

Palandöken / Erzurum /
Erzurum'un güneyini bir yay gibi kuşatan Palandöken Dağları uzun ve doğal kayak pistleri ve kristalize kar dokusu ile dikkat çekmektedir.
7.4

Sway Hotels Palandöken

Palandöken / Erzurum /
2012 yılı Türkiye'nin En Başarılı Spor Turizm Yatırımı Oteli ve 2013 yılı Türkiye'nin En İyi Kayak Oteli ödüllerini kazanan tesis; konfor, adrenalin ve eğlence tutkunlarını zirvede buluşturuyor.
8.7

Palan Hotel Ski & Convention Resort

Palandöken / Erzurum /
Palandöken Kayak Merkezi`nin göbeğinde yer alan Palan Otel teleferik ve gondollara oldukça yakındır. Kolay, orta, zor ve doğal pistlere teleferik ve gondollarla ulaşan konuklar 2 bin 900 metreden aşağı istedikleri gibi kayabilirler.
8.5

Kampanya Yapan Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Türkiye’nin en uzun kayak pistlerine sahip olan Palandöken, kar yağışının uzun sürmesi ve Erzurum şehir merkezine yakınlığı nedeniyle kış sporlarını sevenler tarafından rağbet edilen bir lokasyondur. Geçtiğimiz yıllarda kış olimpiyatlarına da ev sahipliği yapan Palandöken Kayak Merkezi, farklı kış sporu müsabakalarının da yapıldığı bir merkezdir. 

Siz de farklı özelliklere sahip kayak pistleri ve nefes kesen kar manzaraları eşliğinde ile unutulmaz bir kayak tatili yapmak istiyorsanız Erzurum kayak otelleri tam size göre.

Palandöken Kayak Merkezi Otelleri

Palandöken Kayak Merkezi’nde her beklentiye uyacak bir konaklama yapmak mümkün. Kış tatilinizde sizi rahatlatacak hizmetler sunan ve her zevke hitap eden tesislerin bulunduğu bölge kış aylarında oldukça hareketlidir. Farklı bütçeler için daha uygun fiyatlı otellerin de olduğu Erzurum Palandöken Kayak Merkezi Otelleri misafirlerine keyifli bir kış tatili vadediyor.

Palandöken Otel Fiyatları

Palandöken otelleri sunduğu hizmet ve olanaklara bağlı olarak farklı fiyatlarla hizmet veriyor. Sizler de beklentileriniz ve aradığınız hizmetlere uygun olarak seçeceğiniz otelinizde kış tatilinizi keyifle geçirebilir, merkezdeki kış sporlarını deneyimleyebilirsiniz.

Erzurum Kayak Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum’da kayak yapmak için nerede kalınır?

Erzurum’da kayak yapmak için Palandöken Kayak Merkezi’nde bulunan otellerden size en uygun olanını seçip, bu otellerde kalabilirsiniz.

Erzurum’da bulunan kayak merkezinin adı nedir?

Erzurum’da bulunan kayak merkezinin adı Palandöken Kayak Merkezi’dir.

Palandöken Kayak Merkezi nerededir?

Palandöken Kayak Merkezi Erzurum’dadır. 

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır