Erzurum Otelleri

Bu yerdeki 44 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Erzurum Otelleri

Genel Bilgi

Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesi'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. İpek Yolu 'nun Erzurum'dan geçmesi ve topraklarının da oldukça verimli olması nedeniyle, tarihin ilk dönemlerinden beri yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Kış sporları turizmi ve tarihi eserleriyle ünlüdür. Erzurum'un bir bölümü Karadeniz Bölgesi'ndedir ve şehri

Snowdora Ski Resort Hotels & Villa

Palandöken / Erzurum /
Toplam pist uzunluğu 14 km.'dir, tüm tesislere 60 m. uzaklıktadır. 3200 rakımda Küre Cafe Restaurant ve Fanus Cafe mevcuttur. Şehir içi otobüs ulaşımı mevcuttur. Ücreti 3.50 tl.'dir.

Dedeman Ski Lodge

Palandöken / Erzurum /
Türkiye’nin en uzun pistlerine sahip olan Palandöken'de yer alan Dedeman Ski Lodge Otel Palandöken Dağı’nın ilk butik oteli olarak karlı yamaçlarının nefes kesici manzarasına sahip ve pistlere sadece 30 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Dedeman Palandöken Resort

Palandöken / Erzurum /
Türkiye’nin en uzun pistlerine sahip olan Palandöken'de yer alan Dedeman Palandöken Otel Palandöken Dağı’nın ilk kayak oteli olarak karlı yamaçlarının nefes kesici manzarasına sahip ve pistlerin tam ortasında yer almaktadır.

Yedikapi Otel

Yakutiye / Erzurum /
2015 yilinda hizmet vermeye baslayan tesis, bulundugu konum ve sundugu olanaklarla misafirlerine konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Saltuk Otel

Yakutiye / Erzurum /
Saltuk Otel'de odalarımız konforlu ve rahat, misafirlerin bütün temel konaklama ihtiyaçları düşünülmüştür. İş ve turistik amaçlı Erzurum seyahatlerinizde konuksever bir hizmet anlayışıyla kapılarını açıyor.

Bora Park Otel

Aziziye / Erzurum /
Erzurum'da bulunan Borapark Otel, bir fitness merkezi ve masaj hizmetleri sunmaktadır. Günün 24 saati açık resepsiyona sahip bu tesiste ayrıca bir restoran bulunmaktadır. Otelde kapalı yüzme havuzu, sauna ve bagaj depolama alanı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Erzurum Hakkında

Erzurum Otelleri

Erzurum, Doğu Anadolu Bölgesi'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. İpek Yolu 'nun Erzurum'dan geçmesi ve topraklarının da oldukça verimli olması nedeniyle, tarihin ilk dönemlerinden beri yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Kış sporları turizmi ve tarihi eserleriyle ünlüdür. Erzurum'un bir bölümü Karadeniz Bölgesi'ndedir ve şehrin merkezi görkemli Palandöken Dağları 'nın eteğinde kuruludur. Erzurum'da gezerken Anadolu tarihinin içinde de gezmiş olacaksınız. Erzurum otelleri daha çok kış mevsimlerinde doludur çünkü kış sporu denildiği zaman akıllara ilk Erzurum gelir. Kış sporu için gelenler, Palandöken Kayak Merkezi nedeniyle bu bölgedeki Erzurum otellerini tercih ederler. Kasım ayından Mart ayına kadar devam eden kış etkinlikleri nedeniyle Palandöken otelleri bu dönemde yoğundur. Otelz.com erken rezervasyonlarını takip ederek uygun fiyatlarla bu otellerde konaklama imkanı bulabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan Erzurum otelleri ise daha çok kent otelleridir. İş seyahatlerinizde merkez otellerini tercih edebilirsiniz. Erzurum'da görülmesi gereken yerler müzeler ve tarihi yerlerden oluşuyor. Doğal güzelliklerini ve Palandöken'in büyüleyici etkisini saymazsak tabii. Erzurum Arkeoloji Müzesi, Erzurum Atatürk Evi gibi müzeler de önem taşımaktadır. Erzurum çarşılarına da göz atmak istiyorsanız Erzurum Nazik Çarşı'ya uğrayabilirsiniz.

Erzurum gece hayatı, kış mevsimi boyunca karlarla kaplı Palandöken'de gerek canlı müzik gerek DJ performanslarıyla oldukça eğlenceli ve hareketli geçmektedir. Tadılacak lezzetleriyle de insanı heyecanlandıran Erzurum'a gittiğinizde Çağ Kebabı'nın tadına bakmadan dönmeyin

Erzurum Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum ve çevresinde hangi popüler tatil bölgeleri yer alıyor?

Erzurum'da keşfedebileceğiniz popüler tatil yörelerinde en uygun otel fiyatlarını bulmak için alttaki listeden istediğiniz bölgeyi inceleyebilirsiniz.
Askale Otelleri
Aziziye Otelleri
Aziziye(ilica) Otelleri
Çat Otelleri
Hinis Otelleri
Horasan Otelleri
Ispir Otelleri
Karaçoban Otelleri
Karayazi? Otelleri
Köprüköy Otelleri

Erzurum bölgesindeki en beğenilen oteller hangileri?

Ziyaretçilerimizin tercihleri doğrultusunda oluşan en beğenilen Erzurum Otellerimizden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Palan Hotel Ski & Convention Resort
Snowdora Ski Resort Hotels & Villa
Dedeman Ski Lodge
Dedeman Palandöken Resort
Yedikapi Otel
Saltuk Otel
Dilaver Hotel
Bora Park Otel
Hekimoglu Otel
Atlas Otel

Erzurum şehir merkezine yakın, en beğenilen oteller hangileri?

Erzurum'da en beğenilen Her Şey Dahil oteller ve tatil köyleri hangileri?

Erzurum'da en beğenilen her şey dahil otellerimizden bazıları
Dedeman Palandöken Resort

Erzurum'da en beğenilen SPA otelleri hangileri?

Erzurum'da en beğenilen SPA otellerimizden bazıları:
Bora Park Otel
Dedeman Ski Lodge
Polat Erzurum Resort Hotel
Dedeman Palandöken Resort

Erzurum'da en beğenilen butik oteller hangileri?

Erzurum'da en beğenilen butik otellerimizden bazıları:
Best Suit Erzurum

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır