Yardım

Bolu Bungalov Oteller

Loading...
Sırala

Habitat Mesire Evleri Yedi Göller Milli Parki

Çok İyi
8.1
Karacasu, Merkez, Bolu
2015 yılında hizmet vermeye başlayan Habitat Mesire, 18 bungalov eviyle bugün 90 kişiye konaklama imkanı sunan Yedigöller Milli Parkı içerisindeki ilk ve tek konaklama tesisidir.
Çok İyi
8.1

Nesilce Pansiyon

İyi
7.6
Mengen, Bolu
Doğası ve temiz havasıyla sizlere ev rahatlığında huzurlu bir ortam oluşturmaya çalıştık.
İyi
7.6

Snow Bungalow

Bolu Merkez, Bolu
Snow Bungalow olarak yüzde yüz ahşap, üçgen olan bungalovumuzda siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz. Köy içerisinde bulunan Snow Bungalow köyün tepesinde konumlanmaktadır.

Oba Kütük Bungalov Evleri

İyi
7.9
Seben Merkez, Seben, Bolu
Oba Bungalov Evleri toplamda 8 adet mevcuttur. Tesis, 11.000 dönümden oluşmaktadır.
İyi
7.9

Bolu Bungalow

2.3
Merkez, Bolu
Tamamen ağaçtan dizayn edilmiş ahşap bungalovlarımız ruhunuzu ferahlatan üst düzeyde bir yapıdır, çevresinde yürüme mesafesinde doğa harikası, 3 adet yapay gölet bulunmaktadır.
2.3

Çatı Katı Bungalow

Müthiş
9.1
Bolu Merkez, Bolu
Bolu Çatı Katı Bungalovda büyüklükleri 50 mt2 giriş kat ve 18 mt2 asma kat yatak odasıyla dört bir yanı yeşilliğiyle saran size özel bahçesi ve verandası ile sizin için en konforlu hale getirilerek tasarlandı.
Müthiş
9.1

Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri

Kibriscik Merkez, Kibriscik, Bolu
Kıbrıscık Köroğlu Dağ Evleri, Kıbrıscık Belediyesi tarafından yaptırılan 14 adet ahşap dağ evi, 1 adet 25 kişilik toplantı ve yemek salonu, çocuk parkı, karavan yerleri ve çadır alanlarımız (çadır alanlarımız için WC) mevcuttur.

Casa Bolu

Elmalık, Bolu
Bu sakin, şık mekânda arkanıza yaslanın ve doğanın tadını çıkarın. Yeşillerin arasında dağ havası soluyacağınız, manzara eşliğinde mangal yapıp keyifli zaman geçireceğiniz bir yerde olacaksınız.

Uymanlar Dağ Evleri

Müthiş
9.0
Bolu Merkez, Bolu
Doğanın ortasında muhteşem Bolu manzaralı, şömineli, özel bahçeli dağ evleri 7 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Evlerimizde kuş sesleri eşliğinde kendine özel ormanında yürüyüş yapabileceğiniz huzurlu bir ortam mevcuttur.
Müthiş
9.0

Fikri Atalay Konagi Bungalov Evleri

Çok İyi
8.5
Mengen, Bolu
Tesisimiz çamlık alan içinde 18 dönüm geniş bir arazi üzerine kurulmuştur. Tesisimizde 10 adet Bungalov ve 1 restoran bulunuyor. Bungalov evlerde maksimum 5 kişilik bir aile kalabilmektedir.
Çok İyi
8.5

Bolu Bungalov Oteller

Bolu'daki Bungalov Evler, Doğayla İç İçe Bungalov Oteller ile benzersiz bir tatil deneyimi yaşayın! Otelz.com'un En Uygun Fiyatları İle Bungalov Ev Kiralayın.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor