Yardım

Loading...
Sırala

Mengen Rüya Çiftliği

Müthiş
9.2
Merkezköyler, Mengen, Bolu
Mengen Rüya Çi̇ftli̇ği̇ olarak doğanın içinde eşsiz manzarası ve nefis yemekleriyle siz değerli̇ misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
Müthiş
9.2

Habitat Mesire Evleri Yedi Göller Milli Parki

Çok iyi
8.2
Karacasu, Merkez, Bolu
2015 yılında hizmet vermeye başlayan Habitat Mesire, 18 bungalov eviyle bugün 90 kişiye konaklama imkanı sunan Yedigöller Milli Parkı içerisindeki ilk ve tek konaklama tesisidir.
Çok iyi
8.2

Fikri Atalay Konagi Bungalov Evleri

Çok iyi
8.8
Mengen, Bolu
Tesisimiz çamlık alan içinde 18 dönüm geniş bir arazi üzerine kurulmuştur. Tesisimizde 10 adet Bungalov ve 1 restoran bulunuyor. Bungalov evlerde maksimum 5 kişilik bir aile kalabilmektedir.
Çok iyi
8.8

Lepista Garden

Müthiş
9.0
Mengen, Bolu
Ahşap, Dome evlerimiz 6000 m²'lik bir alan içerisinde, etrafı tamamen çevrili, çam ve ardıç ağaçlarının arasındadır. Her evin kendisine ait bahçesi bulunmaktadır.
Müthiş
9.0

Koru Aura

Merkezköyler, Mengen, Bolu
Mengen’de Bolu’nun yeşillikleri arasında turizme yeni bir kapı açan Koru Aura, eşsiz manzarası ve baş döndüren atmosferi ile siz değerli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Mengen

Mengen ormanlık bir bölgedir ve yüksek yaylaları bulunmaktadır. Başlıcaları; Soğucak, Akçakoca, Bürnük, Sırıklı, Çukur Yayla, Çorakkadirler Yaylası, Göl Yaylası, Aktepe, Ağalar, Küçükkuz, Civcivler, Mamatlar, Elemen ve Afşar Yaylalarıdır. Ödek, Kemal Savaş, Şirinyazı ve Hızarderesi Göletleri önemli mesire yerleridir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor