Elmalık Otelleri

En uygun Elmalık otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Elmalık Otelleri

Genel Bilgi

Highway Otel

Elmalık / Bolu
200 kişilik Toplantı ve lansman salonu, Fitness, Aerobic, Step, Plates, Türk Hamamı, Sauna gibi alternatifler, 1500 kişiye hizmet verebilen Balo & Kongre salonu, bowling, paintball, bilardo, karaoke, hafta sonları gençlik merkezinde canlı müzik gibi eğle

Casa Bolu

Elmalık / Bolu
Bu sakin, şık mekânda arkanıza yaslanın ve doğanın tadını çıkarın. Yeşillerin arasında dağ havası soluyacağınız, manzara eşliğinde mangal yapıp keyifli zaman geçireceğiniz bir yerde olacaksınız.

Bolu Koru Hotels Spa & Convention

Merkez / Bolu
Otelimiz Haziran 2018 yılında renovasyondan çıkmıştır.

Korudam Butik Otel

Abant / Bolu
Abant Korudam Cafe & Butik Otel, muhteşem doğa manzarası ve doğal güzellikleriyle misafirlerini bekliyor. Tertemiz havası, yeşil doğası ve eşsiz manzaralarıyla misafirlerine Abant'ın güzelliğini doyasıya yaşama şansını sunmaktadır.

Ness Abant Butik Otel ve Restoran

Merkez / Bolu
NeSS Abant’ın sakin ve rahatlatıcı doğal ortamını odalarında da hissetmek mümkün. Gün ışığı ve tabiatın güzellikleri, özenle, sadelikle dekore edilmiş odalarımızda sizlere eşlik ediyor.

Abant Hayalim Butik Otel

Abant / Bolu
Sıcak atmosferiyle misafirlerini cezbeden Abant Hayalim Butik Otel, Bolu’nun dünyaca ünlü tatil beldesinde huzurla kucaklaşma fırsatı sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır