Zirve Üniversitesi Otelleri

En uygun Zirve Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Zirve Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Zirve Üniversitesi Gaziantep ilinde bulunan vakıf üniversitedir. 2009 yılında eğitim-öğretim hayatına başlamıştır.Mühendislik Fakültesi (Bilgisayar Mühendisliği, Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği), Mimarlık ve Tasarım Fakültesi (

My Home Antep

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in en sakin bölgelerinden olan Onkoloji Bölgesi'nde yer alan tesisimiz, sizlere sakin ve rahat bir gece geçirmeniz için olanaklar sunmaktadır.

Gold Suite Gaziantep

Karataş / Şahinbey / Gaziantep
Gold Suite otel konseptinde lüks dizyan edilmis odalariyla hizmet vermektedir. 7/24 açik resepsiyon ,güvenlik ve kapali otoparkiyla huzurun guvenin içinde seyhatlerinizi degerlendirebileceginiz bir ortam yarattik.

Kule Hotel & Spa

Karataş / Şahinbey / Gaziantep
Kule Hotel & Spa kapılarını Ekim 2017’de hizmetinize açmıştır. 23 katlı Kule Hotel & Spa 330 oda ve 770 yatak sayısı ile Gaziantep'teki en yüksek kapasiteyi misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca 7.

Eren Konaklama

Şahinbey / Gaziantep
Eren Konaklama, toplamda 20 odası ile hizmet vermektedir.

Uğurlu Thermal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi

Burç / Şahinbey / Gaziantep
Siz değerli misafirlerimizin konforu düşünülerek göze hitap edecek şekilde düzenlenmiş 115 oda kapasitesiyle hizmet veren Uğurlu Termal Resort, Gaziantep otelleri içinde mütevazi hizmeti, güler yüzlü personeli ve merkezi konumuyla oldukça popülerdir.

Büyük Veliç Hotel&Spa

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Büyük Veliç Otel, Doğu ve Batı Kültürü'nün birleştiği Gaziantep Şehri'nin tam merkezinde yer almaktadır. Büyük Veliç Hotel'de toplamda 106 oda bulunmakta olup, otelin tüm alanları ve odaları yenilenme geçirerek modern bir hal almıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Zirve Üniversitesi Hakkında

Zirve Üniversitesi Otelleri Zirve Üniversitesi Gaziantep ilinde bulunan vakıf üniversitedir. 2009 yılında eğitim-öğretim hayatına başlamıştır.Mühendislik Fakültesi (Bilgisayar Mühendisliği, Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği), Mimarlık ve Tasarım Fakültesi (Mimarlık, İç Mimarlık), İletişim Fakültesi(Radyo, TV ve Sinema Bölümü), İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi(İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi),Eğitim Fakültesi (İlköğretim Matematik Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sınıf Öğretmenliği),Meslek Yüksekokulu (İşletme Yönetimi, Dış Ticaret, Bilgisayar Programcılığı, Büro Hizm. ve Yön. Asistanlığı),Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik) bölümleriyle hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır