Şahinbey Otelleri

Şahinbey otelleri, en uygun Şahinbey otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şahinbey Otelleri

Genel Bilgi

Mezopotamya ve Akdeniz arasında bulunan Şahinbey, ilk uygarlıkların gelişerek günümüze önemli tarihi eserler bıraktığı, Gaziantep'in turistik ilçelerinden biri. Kuva-i Milliye ateşinin ilk kıvılcımını atan Komutan Şahinbey'in ismiyle anılan ilçe, Kurtuluş Savaşı tarihimizi için de değerli bir yerde durur. Hasan Süzer Etnografya Müzesi, Gaziantep'in e

Kule Hotel & Spa

Karataş / Şahinbey / Gaziantep
Kule Hotel & Spa kapılarını Ekim 2017’de hizmetinize açmıştır. 23 katlı Kule Hotel & Spa 330 oda ve 770 yatak sayısı ile Gaziantep’deki en yüksek kapasiteyi misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca 7.

Tuğcan Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Otelimiz Türkiye iç turizminin ve sanayinin yükselen yıldızı Gaziantep'in tam merkezinde ; iş, turizm, eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışı ile hizmet veriyor.

Met Gold Hotel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep şehir merkezi'nde yer alan Met Gold Hotel, klima, ücretsiz Wi-Fi ve uydu TV bulunan konforlu odalar sunmaktadır. Sunulan imkanlar arasında hamam ve ücretsiz özel otopark bulunmaktadır. Met Gold Hotel'in bazı odaları özel jakuzi'ye sahiptir.

Zeynep Hanım Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
100 yıllık tarihe sahip olan Zeynep Hanım Konak'ı, Gaziantep taş işçiliğinin mükemmel bir şekilde sergilendiği odalardan oluşmaktadır.

My Home Antep

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in en sakin bölgelerinden olan Onkoloji Bölgesi'nde yer alan tesisimiz, sizlere sakin ve rahat bir gece geçirmeniz için olanaklar sunmaktadır.

Şirvani Konağı Butik Otel

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
1950’li yıllarda yapılmış ve Gaziantep taş işçiliğinin önemli mimari eserlerinden olan Şirvani Konağı Butik Otel toplam 6 odadan oluşmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şahinbey Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şahinbey Hakkında

Şahinbey Otelleri

Mezopotamya ve Akdeniz arasında bulunan Şahinbey, ilk uygarlıkların gelişerek günümüze önemli tarihi eserler bıraktığı, Gaziantep'in turistik ilçelerinden biri. Kuva-i Milliye ateşinin ilk kıvılcımını atan Komutan Şahinbey'in ismiyle anılan ilçe, Kurtuluş Savaşı tarihimizi için de değerli bir yerde durur.

Hasan Süzer Etnografya Müzesi, Gaziantep'in en güzel külliyesinin bulunduğu, halk arasında ''Aşağı Şeyh Cami '' olarak bilinen Şeyh Fethullah Şıh Camii, 19. yy'da yapıldığı tahmin edilen Eski Büyük Buğday Pazarı Hanı, bugün çarşı olarak kullanılan Hüseyin Paşa Hamamı, Nuri Mehmet Paşa Camii, Tekke Camii, Tahtani Camii, Gaziantep Ahmet Çelebi Camii, Kabasakal Paşa Camii, Hacı Nasır Camii, Eyüpoğlu Camii Şahinbey'de gezilip görülecek yerlerin başında gelir. Aslında Şahinbey'de o kadar çok gezilip görülecek yer var ki; Tabak Hamamı, Keyvanbey Hamamı, Kemikli Bedesten, Zeytinhan, Medusa Cam Eserler Müzesi, Gaziantep Mevlevihanesi Vakıf Müzesi, Gaziantep Kahramanlık Panorama Müzesi de gezi rotanızda bulunması gereken tarihi yerler arasında olmalı mutlaka. Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nin içinden geçerek ulaşacağınız Burç Ormanları ise Şahinbey'in mesire ve piknik alanı. Şahinbey'de alışveriş ise Bakırcılar Çarşısı'nda otantik bir havada yaşanır. Patatesli köfte ise Şahinbey'de yemeden dönmemeniz gereken yöresel tat.

 Her köşesinde tarihi bir değeri olan Gaziantep Şahinbey otellerinde huzur ve konforla dinlenip yeni yerler görmek için enerji toplayabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır