Zeus Atları Otelleri

En uygun Zeus Atları otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Zeus Atları Otelleri

Genel Bilgi

Zeus Atları Ören Yeri Amaya Merkeze 17 km uzaklıktadır.Köylüler arasında “Büyük Evliya Çalı” ve “Kale” olarak bilinen, baş tanrı Zeus’a ithaf edilen bu kutsal alan yerli ve yabancı bir çok bilim adamı ve arkeloğun dikkatini çekmiş, hakkında yapılan araştırmalar kitap olarak yayınlanmış. Bu kutsal alanı ilk kez 27 Nisan 1900 tarihinde Cumont ziyaret et

İlk Konak Butik Otel

Merkez / Amasya
Restore edilmiş 200 yıllık ahşap bir konakta hizmet veren İlk Pension, tarihi bir atmosferde konaklama olanağı sunar. Evcil hayvan dostu olan bu pansiyonda güzel bir avlu ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Çifte Konak

Merkez / Amasya
1902'lerdeki Amasya fotoğraflarında görülen Konak, 19. yüzyılın son çeyreğinde inşa edilmiştir. Ahşap çatkı kerpiç dolgu hımış tekniğinde çatılmış bina, karnıyarık sofalı plan şemasındadır.

Aydınlı Hotel

Amasya Merkez / Amasya
Tesisimiz bu yıl renovasyon sürecinden geçmiş olup siz değerli misafirlerimiz için yenilenmiştir.

Melekli Konak

Merkez / Amasya
Amasya’da, Amasya Kalesi’ne 10 dakikalık yürüme mesafesinde konaklama olanağı sağlayan Melekli Konak, fitness merkezi ve bahçe sunmaktadır. Tüm odalarda uydu TV ve özel banyo vardır. Konuklar ücretsiz WiFi erişiminden yararlanabilirler.

Anıt Otel

Merkez / Amasya
Otelimiz şehir merkezinde olup, turistik yerlere ve iş yerlerine yürüme mesafesindedir. Konum olarak şehirler arası otobüs firmalarına ve şehir içi ulaşım duraklarına yakındır.

Şehrizade Yalısı

Merkez / Amasya
Ücretsiz Wi-Fi erişimi ve terasa sahip Şehri-zade Yalısı, Amasya'da Amasya Kalesi'ne 500 metre uzaklıkta konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilir. Her oda düz ekran uydu TV ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Zeus Atları Hakkında

Zeus Atları Otelleri Zeus Atları Ören Yeri Amaya Merkeze 17 km uzaklıktadır.Köylüler arasında “Büyük Evliya Çalı” ve “Kale” olarak bilinen, baş tanrı Zeus’a ithaf edilen bu kutsal alan yerli ve yabancı bir çok bilim adamı ve arkeloğun dikkatini çekmiş, hakkında yapılan araştırmalar kitap olarak yayınlanmış. Bu kutsal alanı ilk kez 27 Nisan 1900 tarihinde Cumont ziyaret etmiş ve burada gördüklerini 1901, 1906 ve 1910 yıllarında makaleler yayınlayarak ilk bilgileri vermiştir.Alan sit bölgesidir,giriş izinli yapılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır