Zeki Müren müzesi Otelleri

En uygun Zeki Müren müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Zeki Müren müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Zeki Müren Müzesi,son yıllarını Bodrum da geçiren Zeki Müren adına 2000 yılında yapılmıştır.Kendi evi olan müzede;Zeki Müren'in sahne kostümlerini, çizdiği desenleri, hayranlarından gelen mektupları, aldığı ödülleri ve özel eşyaları sergilenmektedir.Arıca bahçesinde devasa bir Zeki Müren Heykeli bulunmaktadır.Bodrum'u ve insanları çok sevdiğini

Eskici Hostel Bodrum

Kumbahçe / Bodrum,Muğla
Bodrum'da yer alan Eskici Hostel Bodrum sezon boyunca hizmet veren açık yüzme havuzuna ve güneşlenme terasına ev sahipliği yapmaktadır.

Konak Pansiyon Bodrum

Kumbahçe / Bodrum,Muğla
Konak Pansiyon, Bodrum Merkez'de konuklarını ağırlamaktadır. Daracık Borum sokakları ve beyaz badanalı Bodrum evlerinin sıralandığı bir noktada bulunan tesis, denize 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

7 Art Fesleğen Hotel

Kumbahçe / Bodrum,Muğla
Muğla'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Bodrum'da faaliyet gösteren 7. Art Fesleğen Hotel, misafirlerini Bodrum Merkez'de ağırlamaktadır. Tesis, bir açık yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Tesisin tüm alanlarında Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Merhaba Pansiyon

Merkez / Bodrum / Muğla
Bodrum'un Merkezinde ve Barlar Sokağında yer alan Merhaba Pansiyon, halk plajına, eğlence ve alış veriş mekanlarına, sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Mükemmel deniz ve Bodrum Kalesi'nin geniş manzaralarını sunan terasımız bulunmaktadır.

Oalis Boutique Hotel

Kumbahçe / Bodrum,Muğla
Oalis Boutique Hotel yaklaşık 100 yıllık taş evin yeniden restore edilmesiyle hayat bulmuştur. 5 odasıyla sadece oda konseptinde hizmet vermekte olup, konforunuz için her şey düşünülmüştür.

Uyku Butik Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Uyku Pansiyon'da odalarımızda huzurla dinlenip, terasımızda güvenle kahvaltınızı yapabilir, güzel müzikler eşliğinde kahvenizi yada içkinizi yudumlayabilirsiniz. Sahil boyunca en güzel restoranlarda yemeğinizi yiyebilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Zeki Müren müzesi Hakkında

Zeki Müren müzesi Otelleri Bodrum Zeki Müren Müzesi,son yıllarını Bodrum da geçiren Zeki Müren adına 2000 yılında yapılmıştır.Kendi evi olan müzede;Zeki Müren'in sahne kostümlerini, çizdiği desenleri, hayranlarından gelen mektupları, aldığı ödülleri ve özel eşyaları sergilenmektedir.Arıca bahçesinde devasa bir Zeki Müren Heykeli bulunmaktadır.Bodrum'u ve insanları çok sevdiğini dile getiren sanatçı anısına Bardakçı koyu Zeki Müren Koyu olarak anılmaktadır.Giriş fiyatı 3 TL olan müzenin gelir müze ve bahçe i bakıma harcanmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır