Yemeniciler Arastası Otelleri

En uygun Yemeniciler Arastası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yemeniciler Arastası Otelleri

Genel Bilgi

:Köprülü Mehmet Paşa camisine bitişik olan çarşı yanaşık nizamda 48 ahşap dükkandan oluşmaktadır.Yemeni denilen ayakkabının yapıldığı eski lonca çarşısıdır.1950 ‘li yılların sonuna kadar yemenicilik Safranbolu’da önemli bir zenaat kolu olmuştur. Milli mücadele sırasında imkanlar dahilinde ordumuzun ayakkabı ihtiyacını karşılamış olan çarşı, restore ed

Safranbolu Konağı

Safranbolu / Karabük
Konağımız Safranbolu'nun en büyük odalarına sahip konaklarından biridir.

Cinci Han Otel

Merkez / Safranbolu / Karabük
Deniz kıyısında yer alan Grand Ahos Hotel, Ereğli şehir merkezine sadece 5,8 km uzaklıktadır. Sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi içeren spa merkezi sunmaktadır. Grand Ahos Hotel&Spa'nın aydınlık odaları halı kaplı zeminlere sahiptir.

Müfide Exclusive Hotel

Safranbolu Merkez / Safranbolu / Karabük
Ferah, doğal ve konforlu konak odalarımızda tarihi yaşamaya bekliyoruz.

Peri Konak - Historical Ottoman House

Safranbolu / Karabük
Restorasyonu 2017 yıllında tamamlanan Peri konak Osmanlı mimarisi , otantik dekorasyonu, eşsiz tarihi şehir manzarası ile misafirlerimize tarihi bir nefes sunmaktadır.

Avcıoğlu Konak Otel

Merkez / Safranbolu / Karabük
Safranbolu simgesi Tarihi Çarşının Merkezi'nde konumlanmıştır. Otel tarihi çarşıda bulunan bütün yerlere yürüme mesafesindedir. Manzarası Safranbolu'nun eşsiz doğasına, manzarasına ev sahipliği yapmaktadır.

Rüya Konak Otel

Safranbolu / Karabük
arihi mekanları ve geleneksel evleri ile meşhur olan Safranbolu’da Tarihi Cinci Hamam ve Kent Tarihi Müzesi gibi yerlere yürüme mesafesinde konumlanan Rüya Konak’ta güne; taze sebzeler, ev yapımı reçeller ve yöresel tatlarla bezenmiş bir kahvaltıyla ba

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yemeniciler Arastası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yemeniciler Arastası Hakkında

Yemeniciler Arastası Otelleri :Köprülü Mehmet Paşa camisine bitişik olan çarşı yanaşık nizamda 48 ahşap dükkandan oluşmaktadır.Yemeni denilen ayakkabının yapıldığı eski lonca çarşısıdır.1950 ‘li yılların sonuna kadar yemenicilik Safranbolu’da önemli bir zenaat kolu olmuştur. Milli mücadele sırasında imkanlar dahilinde ordumuzun ayakkabı ihtiyacını karşılamış olan çarşı, restore edilmiştir ve günümüzde turistik amaçlı kullanılmaktadır. Çarşıdaki Ahmet Demirezen Yemenicilik müzesi hafta sonlarında geziye açıktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır