Erken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 AralıkErken Rezervasyonda %50’ye varan indirimleri kaçırma! Son kayıt: 4 Aralık
Fırsatları İncele
Yardım

Yat Marina Otelleri

En uygun Yat Marina otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Ramitos Butik Hotel

Turunç, Marmaris, Muğla
2023 yaz sezonunda hizmete girecek olan tesisimizin ilk konuğu siz olun. Konfor yeniden tanımlandı sloganıyla yola çıkarak siz değerli konuklarımıza en iyi hizmeti sunmaya, deneyimli kadrolarımız ile geliyoruz.

Yat Marina

Marmaris Yat Marina,2003 yılında faaliyete geçmiş ve hızla gelişip büyüyerek dünyanın en büyük servis kapasiteli marinalarindan biri olmuştur. 650 tekne denizde ve 1000 teknede karada servis kapasitesine sahiptir. Ayrıca 330 tonluk lifte , tüm teknik servis altyapısına ve 24 saat güvenlik sistemine sahiptir. Su Imkanı (24 Saat),Elektrik ( 220/380 Volt-50 Hz-16-32-63-125 Amp),Tuvalet ve Duş,Özürlü WC-Duş,Çamaşırhane,Ankesörlü Telefon Hizmeti,Kiralık Depo,Helikopter pisti,Kablosuz Internet,Golf Araçları ile marina içi ulaşım imkanları bulunmaktadır.Marina Restoranı,Yüzme Havuzu,Bilardo Salonu,Deniz Yüzme Platformu,Cafeteryaları ile siz değerli misafirlere hizmet vermeye devam etmektedir.Rezervasyon ve detaylı bilgi almak için Web sayfasını ziyaret edebilirisiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor