Yat Marina Otelleri

Yat Marina otelleri, en uygun Yat Marina otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yat Marina Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris Yat Marina,2003 yılında faaliyete geçmiş ve hızla gelişip büyüyerek dünyanın en büyük servis kapasiteli marinalarindan biri olmuştur. 650 tekne denizde ve 1000 teknede karada servis kapasitesine sahiptir. Ayrıca 330 tonluk lifte , tüm teknik servis altyapısına ve 24 saat güvenlik sistemine sahiptir. Su Imkanı (24 Saat),Elektrik ( 220/380 Volt

Marmaris Bay Resort

Adaköy / Marmaris / Muğla
Marmaris Bay Resort, Ege Denizi’ne sıfır konumu, masmavi denizi ve yemyeşil dağ manzarasıyla Marmaris Bay Resort unutulmaz bir tatil hayalini kuran herkes için 281 odadan oluşan bir cennet.

Monte Beach Resort

Adaköy / Marmaris / Muğla
Tesisimiz Marmaris Yalancı Boğaz Mevkii'nde olup 25.000 metrekare genişliğindeki orman içinde konumlanmış 2 katlı 14 bloktan oluşmaktadır.

Two Stone Homes (Hades)

Merkez / Marmaris / Muğla
Hades Stone Home, villa konseptiyle hizmet vermektedir.

Sunset Marmaris Boutique Hotel

Merkez / Marmaris / Mugla
Sunset Marmaris Boutique Hotel , 5 yildizli bir hotel degildir; essiz manzarasiyla ve gökyüzünün tüm nimetleriyle adeta 5000 yildizli bir butik hotel olarak Marmaris’in en güzel konumunda yer alir..

Marmaris Castle Hotel

Marmaris / Muğla
Denize sıfır, tarihi Marmaris Kalesi arkasında, Barlar sokağı girişinde, pasaj ,çarşı sokağında, liman mekanları, nargile,eğlence mekanları kordonunda yani her yere yürüyüş mesafesinde, eşsiz manzarasıyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

8 Oda Boutique Homes Marmaris

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Marmaris kalesinde eski kale evlerinin dokusuna sadık kalınarak restore edilen evler, Marmaris’in merkezinde misafirlerine sessizlik ve konfor vadediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yat Marina Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yat Marina Hakkında

Yat Marina Otelleri Marmaris Yat Marina,2003 yılında faaliyete geçmiş ve hızla gelişip büyüyerek dünyanın en büyük servis kapasiteli marinalarindan biri olmuştur. 650 tekne denizde ve 1000 teknede karada servis kapasitesine sahiptir. Ayrıca 330 tonluk lifte , tüm teknik servis altyapısına ve 24 saat güvenlik sistemine sahiptir. Su Imkanı (24 Saat),Elektrik ( 220/380 Volt-50 Hz-16-32-63-125 Amp),Tuvalet ve Duş,Özürlü WC-Duş,Çamaşırhane,Ankesörlü Telefon Hizmeti,Kiralık Depo,Helikopter pisti,Kablosuz Internet,Golf Araçları ile marina içi ulaşım imkanları bulunmaktadır.Marina Restoranı,Yüzme Havuzu,Bilardo Salonu,Deniz Yüzme Platformu,Cafeteryaları ile siz değerli misafirlere hizmet vermeye devam etmektedir.Rezervasyon ve detaylı bilgi almak için Web sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır