Yapı Kredi Bankası Vedat Nedim Tör Müzesi Otelleri

Yapı Kredi Bankası Vedat Nedim Tör Müzesi otelleri, en uygun Yapı Kredi Bankası Vedat Nedim Tör Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yapı Kredi Bankası Vedat Nedim Tör Müzesi Otelleri

West Palace

Beyoğlu / İstanbul
West Palace, İstanbul Merkezi'nde konaklama fırsatı sunmaktadır. İstanbul'da, İstiklal caddesi'ne yürüyerek 1 dakika ve Galata Kulesi'ne 1 km. uzaklıkta yer alan West Palace Hotel'de bar ve ortak salon bulunur.

Destinia Pera Suites

İstiklal / Beyoğlu / İstanbul
Destinia Pera Suites toplam 18 odalı olup merkezi konumu ile is ve tatil amaçlı seyahatlerinizde evinizin rahatlığında konaklama imkanı sunmaktadır. Destinia Pera Suites İstiklal Caddesi'ne bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Taksim Yazici Residence

Taksim / Beyoglu / Istanbul
Taksim Yazici Residence, St. Antuan Katolik Kilisesi'ne 40 metre ve Istiklal Caddesi'ne 30 metre mesafededir. En yakin havaalani olan Atatürk Havalimani, Taksim Yazici Residence'a 14 km. uzakliktadir.

Maroon Hotel Pera

Merkez / Beyoğlu / İstanbul
Maroon Hotel Pera, İstanbul'da konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar, tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilirler.Elektrikli su ısıtıcıları vardır. Tüm odalarda duşlu özel banyo mevcuttur.

Nexthouse Pera

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Hareketli İstiklal Caddesi'ne sadece birkaç adımlık mesafedeki Nexthouse Pera Hotel, İstanbul'un modern merkezi Taksim Meydanı'na 900 metre uzaklıktaki 100 yıllık bir binada hizmet vermektedir. Otelde zarif biçimde dekore edilmiş odalar sunulmaktadır.

Mr Cas Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Güney Palas apartmanı, o tarihlerden itibaren çok önemli isimlere ev sahipliği yaptı. Ünlü modacılardan şairlere, sinemacılardan yazarlara kadar hatırı sayılır şahsiyetler burada konakladı.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yapı Kredi Bankası Vedat Nedim Tör Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yapı Kredi Bankası Vedat Nedim Tör Müzesi Hakkında

Yapı Kredi Bankası Vedat Nedim Tör Müzesi Otelleri 55.000 parçalık sikke koleksiyonu, Etnografik Eserler koleksiyonu ve Atatürk bölümü ile ziyaretçilerini bekleyen müzeye ismi verilen Vedat Nedim Bey, ülkemizin yetiştirdiği büyük kültür ve sanat adamlarındandır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır