Yalı Park Avm Otelleri

Yalı Park Avm otelleri, en uygun Yalı Park Avm otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yalı Park Avm Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Yalı Park Avm,Yalıkavak da ilk ve tek Alışveriş merkezidir.2013 yılı mayıs ayında faaliyete geçen,Otoparkı, asansörü ve jeneratörü bulunan, ortak kullanım alanlarının iklimlendirmesi ile yapılmış Butik AVM'dir.Turizm sezonunda ise bilindiği üzere Göl-Türkbükü, Gündoğan-Yalıkavak bölge otelleri yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi odağı hal

Sandima 37 Suites Hotel

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Sandima 37 Hotel Bodrum, Yalıkavak'ın ve çevredeki bölgenin muhteşem manzarasına sahip geniş odalarıyla hizmet veren özel bir işletmedir. Konuklar, farklı tipte süitler ve taş kır evi arasından seçim yapabilirler.

Yalıkavakta Özel Havuzlu Deniz Manzaralı Villa

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Yalıkavak'ta Özel Havuzlu Deniz Manzaralı Villa'da, doğa, deniz ve şehir manzaralı olan villamız siz misafirlerimiz için izole bir yaşam sunmaktadır.

Bodrum Yalıkavakta Özel Havuzlu Müstakil Lüks Villa BD491

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem yazlık kiralık villa Bodrum 'un en güzel Koylarından Yalıkavak bölgesindedir. Özel havuzlu, bahçeli ve kısmen deniz manzaralı olan yazlık villada 5 yatak odası, salon, kapalı mutfak ve 5 banyo mevcuttur.

Bodrum Yalıkavakta Özel Havuzlu Müstakil Lüks Villa BD490

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem yazlık kiralık villa Bodrum'un en güzel koylarından Yalıkavak beldesindedir. Özel havuzlu, bahçeli ve kısmen deniz manzaralı olan yazlık villada 6 yatak odası, 1 salon, kapalı mutfak ve 5 banyo mevcuttur.

Bodrum Yalıkavakta Özel Havuzlu Villa BD497

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem yazlık kiralık villa Bodrum'un en güzel koylarından Yalıkavak beldesindedir. Özel havuzlu ve bahçeli olan yazlık villada 5 yatak odası, salon, kapalı mutfak ve 5 banyo mevcuttur.

Bodrum Yalıkavakta Özel Havuzlu Müstakil Villa BD439

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem villa, Bodrum'un en güzel koylarından Yalıkavak'ta yer olup çok yoğun bir yerleşimin olmadığı bir lokasyonda doğa içerisinde 1.000 m² çim peyzajlı bir alanda müstakil tatil evi konseptinde dizayn edilerek yapılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yalı Park Avm Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yalı Park Avm Hakkında

Yalı Park Avm Otelleri Bodrum Yalı Park Avm,Yalıkavak da ilk ve tek Alışveriş merkezidir.2013 yılı mayıs ayında faaliyete geçen,Otoparkı, asansörü ve jeneratörü bulunan, ortak kullanım alanlarının iklimlendirmesi ile yapılmış Butik AVM'dir.Turizm sezonunda ise bilindiği üzere Göl-Türkbükü, Gündoğan-Yalıkavak bölge otelleri yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi odağı halindedir. Bunun yanı sıra bölge yazlıkçıları da göz önünde bulundurulduğunda, turizm sezonu nüfusu değişken haliyle 1 milyon kişi civarında tahmin edilmektedir ve diğer Alışveriş Merkezlerinin uzaklığından ötürü YalıPark AVM tüm ihtiyaçlara cevap verecek konumdadır.YALI PARK'ın amacı, 30 m2 ile 700 m2 arasında değişen alt yapısı hazır mağazalarıyla sektörel açıdan rekabet yaratmayacak şekilde yapılanarak, siz misafirlere kaliteli hizmet sunmaktır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır