Veli Paşa Konağı Otelleri

Veli Paşa Konağı otelleri, en uygun Veli Paşa Konağı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Veli Paşa Konağı Otelleri

Genel Bilgi

Konak, Veli Paşa'nın oğlu Şevket Bey tarafından 1923-24 yıllarında yaptırılmıştır. Genel özellikleri ile yapı, Türk evinin ve Çorum’un tarihi evlerinin öne çıkan bir örneğini oluşturmaktadır. Yer aldığı çevrede tarihi dokunun bütünlüğünü koruyan yapı, 2004 yılında aslına uygun şekilde restore edilmiştir. Günümüzde, Çorum Kültür-Sanat faaliyetleri ile

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Hattuşili Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum kent merkezinde yer alan Hattuşili Hotel, klimalı modern konaklama birimleri, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunar. Hotel Hattuşili'nin odaları uydu kanallı LCD TV ve minibar ile donatılmıştır.

Real Residence Hotel

Merkez / Çorum
Otelimizde misafirlerimiz için tek kisilik, çift kisilik, dublex ve suite olmak üzere odalarimiz mevcut olup toplam 42 oda ve 80 yatagimiz vardir.

Şirin Apart Çorum

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve konforu uygun fiyatlarla bir arada bulmak istiyorsanız, Çorum’da ki huzurlu yuvanız Şirin Apart siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir. Odalarımızda uydu TV, 24 saat sıcak su, Wi-Fi bulunmaktadır.

Şirin Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve Konforu Uygun fiyatlarla bir arada Bulmak İstiyorsanız,Çorumda'ki Huzurlu Yuvanız siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir.Odalarımızda minibar,24 saat sıcak su,kablosuz internet bulumaktadır.

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Veli Paşa Konağı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Veli Paşa Konağı Hakkında

Veli Paşa Konağı Otelleri Konak, Veli Paşa'nın oğlu Şevket Bey tarafından 1923-24 yıllarında yaptırılmıştır. Genel özellikleri ile yapı, Türk evinin ve Çorum’un tarihi evlerinin öne çıkan bir örneğini oluşturmaktadır. Yer aldığı çevrede tarihi dokunun bütünlüğünü koruyan yapı, 2004 yılında aslına uygun şekilde restore edilmiştir. Günümüzde, Çorum Kültür-Sanat faaliyetleri ile yöresel mutfak örneklerinin sunulduğu otantik bir mekan haline getirilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır