Yardım

Vazelon (Yahya) Manastırı Otelleri

Vazelon (Yahya) Manastırı otelleri, en uygun Vazelon (Yahya) Manastırı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Limni Gölü Bungalow

Müthiş
10.0
Limni Gölü, Torul, Gümüşhane
Doğayla iç içe olmanın zevkini çıkarabileceğiniz tamamen ahşap bungalov evlerimizde, iki oda bir salon seklinde girişte açık balkonuyla evinizdeki özgürlükte ve rahatlıkta konaklama imkanına sahipsiniz.
Müthiş
10.0

Vazelon (Yahya) Manastırı

Trabzon ilinin yaklaşık 40km güneyinde Maçka ilçesinin kiremitli köyünün 7 km batısında çam ormanları içerisinde bulunur.Yaklaşık dört kattan oluşan VazelonManastırının en üst kısmında bir mağara önünde inşa edilen kilisenin dış duvarlarının kuzey kısmında bugün hala Cennet, Cehennem ve Kıyamet gününü gösteren son derece değerli freskler bulunmaktadır. Aynı zamanda manastırın sağ dış kısmında bulunan şapelin(küçük kilise) içindeki freskler son derece tarihi bir öneme sahip olup, buna benzer bir çok şey de bu tarihi yapıda dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu manastırda da bir mağara ve ayazma vardır. Bu manastıra ulaşım Maçka ilçesine 14 km uzaklıkta bulunan Vazelon Manastırı’na, Maçka-Gümüşhane yolunu takip ederekte gidilir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor