Vazelon (Yahya) Manastırı Otelleri

Vazelon (Yahya) Manastırı otelleri, en uygun Vazelon (Yahya) Manastırı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Vazelon (Yahya) Manastırı Otelleri

Genel Bilgi

Trabzon ilinin yaklaşık 40km güneyinde Maçka ilçesinin kiremitli köyünün 7 km batısında çam ormanları içerisinde bulunur.Yaklaşık dört kattan oluşan VazelonManastırının en üst kısmında bir mağara önünde inşa edilen kilisenin dış duvarlarının kuzey kısmında bugün hala Cennet, Cehennem ve Kıyamet gününü gösteren son derece değerli freskler bulunmaktadır

Limni Gölü Dağ Evleri

Limni Gölü / Torul / Gümüşhane
Doğayla iç içe olmanın zevkini çıkarabileceğiniz tamamen ahşap bungalov evlerimizde, iki oda bir salon seklinde girişte açık balkonuyla evinizdeki özgürlükte ve rahatlıkta konaklama imkanına sahipsiniz.

Sumela Holiday Hotel

Maçka / Trabzon
Doğayla iç içe, şehir stresinden uzakta huzur dolu bir tatil için siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Altıntaş Dinlenme Tesisleri

Merkez / Maçka / Trabzon
Pansiyonumuzu 2010 yılında Turizm sektörüne katkıda bulunmak amacıyla hizmete açılmıştır.Yeni odaları da hizmete sunulmuştur.

Hotel Büyük Sümela

Merkez / Maçka / Trabzon
Trabzon şehir merkezi ve Havalimanına 30 km'den az bir mesafede yer alan 4 yıldızlı Hotel Büyük Sümela'da kapalı bir yüzme havuzu, açık hava terası ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Yavuz Luxury Apart

Merkez / Maçka / Trabzon
Doğanın içerisinde, şehir gürültüsünden uzak, nehir manzaralıdır.

Iskalita Otel

Maçka / Trabzon
İskalita Otel, Trabzon'dan 1 saatten daha kısa sürede ulaşabileceğiniz yolun tamamen asfalt olduğu bir yerdedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Vazelon (Yahya) Manastırı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Vazelon (Yahya) Manastırı Hakkında

Vazelon (Yahya) Manastırı Otelleri Trabzon ilinin yaklaşık 40km güneyinde Maçka ilçesinin kiremitli köyünün 7 km batısında çam ormanları içerisinde bulunur.Yaklaşık dört kattan oluşan VazelonManastırının en üst kısmında bir mağara önünde inşa edilen kilisenin dış duvarlarının kuzey kısmında bugün hala Cennet, Cehennem ve Kıyamet gününü gösteren son derece değerli freskler bulunmaktadır. Aynı zamanda manastırın sağ dış kısmında bulunan şapelin(küçük kilise) içindeki freskler son derece tarihi bir öneme sahip olup, buna benzer bir çok şey de bu tarihi yapıda dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu manastırda da bir mağara ve ayazma vardır. Bu manastıra ulaşım Maçka ilçesine 14 km uzaklıkta bulunan Vazelon Manastırı’na, Maçka-Gümüşhane yolunu takip ederekte gidilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır