Uluyayla Otelleri

Uluyayla otelleri, en uygun Uluyayla otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Uluyayla Otelleri

Asmazlar Bağevi Otel

Merkez / Safranbolu / Karabük
Asmazlar Bağevi Safranbolu’nun sit alanı olan Bağlar Değirmenbaşı mevkiinde bulunmaktadır. Asmazlar Bağevi, kalınlığı 90-100 cm’ yi bulan taş duvarlar ve ahşap direkler üzerine kurulmuş üç katlı bir yapıdır.

Nermin Hanım Konagı

Safranbolu / Karabük
Safranbolu Bağlar'da bulunan Nermin Hanım Konağı, tarihi bir konakta hizmet vermektedir. Bahçe manzarasına sahip olan tesiste, çocuk oyun alanı, misafirlerin yemek yiyebileceği bir restoran ve barbekü olanakları yer almaktadır.

Safran Konak Otel

Safranbolu / Karabük
Safran Konak, sade ve rahat mimariyle dizayn edilen otel odaları ile misafirlerine konaklama hizmeti vermektedir.

Safran Konak

Safranbolu / Karabük
Tesisin ev konforuna sahip geniş odalarında; klima, kablosuz internet, televizyon ve uydu yayını bulunuyor. Otopark ve resepsiyon hizmeti, tesisin sunduğu diğer imkanlar arasında yer alıyor.

Diamond Park Hotel Safranbolu

Merkez / Safranbolu / Karabük
Karabük'ün kuzeyindeki Safranbolu'da yer alan Diamond Park Hotel Safranbolu, geleneksel mimari ile ücretsiz Wi-Fi erisimi ve ücretsiz özel otopark hizmeti gibi modern imkanlari bir arada sunmaktadir.

Hilton Garden Inn Safranbolu

Merkez / Safranbolu / Karabük
Safranbolu'nun Bahçeli konaklarıyla meşhur Bağlar semtinde yer alan Hilton Garden Inn Safranbolu; Eski çarşı, Tokatlı Kanyonu, Bulak Mağarası gibi turistik noktalara yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Uluyayla Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Uluyayla Hakkında

Uluyayla Otelleri Safranbolu'nun kuzeyinde yer alan Ulu yayla oldukça gür ormanların içinde geniş ve yemyeşil çayırların uzandığı bir alandır. Ahşap malzemeden yapılmış yayla evleri ile ormanları bütünleşmesi ortaya cennet gibi bir mekan çıkartmaktadır. Yaylada kamp kurulup doğa yürüyüşleri yapılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır