Toprak Kale Otelleri

Bu yerdeki 10 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Toprak Kale Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Kale Urartu kralı II. Rusa tarafından M.Ö. 685-645 tarihleri arasında yaptırılmıştır. II. Rusa tarafından yapıldığı için kaleye, Rusahinili adı da verilmiştir. Burası Tuşpa'dan sonra Urartu Krallığı'nın ikinci idare merkezi durumundadır. Asur Kralı III. Tiglat Pleserin M.Ö 735 yılında Van Kalesini kuşatmasından sonra, savunma yönünden daha elverişli ö

Era Gold Hotel

Merkez / Van /
Van şehir merkezi'nde bulunan Van Era Gold Hotel bünyesinde toplam 58 odasında uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmektedir.

Dosco Hotel

Merkez / Van /
Tesiste Çift Olarak Konaklayacak Misafirlerin Evlilik Cüzdanı İbraz Etmeleri Gerekmektedir.

Laçin Apart Otel

Merkez / Van /
Tesisimiz temiz ve güzeldir. 7/24 açık resepsiyon odalarımızla siz misafirlerimizi konaklatmaktan şeref duyarız...

White Bridge

Merkez / Van /
Van'da yer alan Whitebridge Otel'de WiFi erişimi ücretsizdir. Van Müzesi 500 metre uzaklıktadır. Tüm konaklama birimlerinde uydu TV, bazılarında ise teras ve/veya balkon bulunmaktadır. Nevresimler temin edilmektedir. Whitebridge Otel'de teras mevcuttur.

Caspian Suit Otel

Merkez / Van /
* Otelimiz Van çarşı merkezde bulunmaktadır. * Otelimizin tüm odaları: Kombi - LCD TV - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Buz Dolabı - Fırın ve Ketıl ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Toprak Kale Hakkında

Kale Urartu kralı II. Rusa tarafından M.Ö. 685-645 tarihleri arasında yaptırılmıştır. II. Rusa tarafından yapıldığı için kaleye, Rusahinili adı da verilmiştir. Burası Tuşpa'dan sonra Urartu Krallığı'nın ikinci idare merkezi durumundadır. Asur Kralı III. Tiglat Pleserin M.Ö 735 yılında Van Kalesini kuşatmasından sonra, savunma yönünden daha elverişli özelliklere sahip olduğu için Toprakkale ikinci başkent olarak seçilmiştir. Sarnıç, açık hava tapınağı, kayaya yontulmuş merdivenler bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır