Toprak Kale Otelleri

Bu yerdeki 48 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Toprak Kale Otelleri

Genel Bilgi

Kale Urartu kralı II. Rusa tarafından M.Ö. 685-645 tarihleri arasında yaptırılmıştır. II. Rusa tarafından yapıldığı için kaleye, Rusahinili adı da verilmiştir. Burası Tuşpa'dan sonra Urartu Krallığı'nın ikinci idare merkezi durumundadır. Asur Kralı III. Tiglat Pleserin M.Ö 735 yılında Van Kalesini kuşatmasından sonra, savunma yönünden daha elverişli ö

Era Gold Hotel

Merkez / Van
Van şehir merkezi'nde bulunan Van Era Gold Hotel bünyesinde toplam 58 odasında uydu TV ve minibar bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmektedir.

Dosco Hotel

Merkez / Van
Tesiste Çift Olarak Konaklayacak Misafirlerin Evlilik Cüzdanı İbraz Etmeleri Gerekmektedir.

Laçin Apart Otel

Merkez / Van
Tesisimiz temiz ve güzeldir. 7/24 açık resepsiyon odalarımızla siz misafirlerimizi konaklatmaktan şeref duyarız...

Caspian Suit Otel

Merkez / Van
* Otelimiz Van çarşı merkezde bulunmaktadır. * Otelimizin tüm odaları: Kombi - LCD TV - Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Buz Dolabı - Fırın ve Ketıl ile donatılmıştır.

Toprak Hotel

Merkez / Van
Toprak Hotel 01 Ocak 2019'da açılan yeni, konforlu bir hotel olup, 25 yıllık otel ve turizm tecrübesi olan kişiler tarafından açılmıştır. Gezi ve iş amaçlı konuklar için mükemmel bir konaklama merkezidir.

Royal Milano Hotel

Merkez / Van
Her sabah sunulan geleneksel Van kahvaltısının, odanıza servis edilmesini de isteyebilirsiniz. Otel bünyesinde yöre mutfağından yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir alakart restoran da hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Toprak Kale Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Toprak Kale Hakkında

Toprak Kale  Otelleri Kale Urartu kralı II. Rusa tarafından M.Ö. 685-645 tarihleri arasında yaptırılmıştır. II. Rusa tarafından yapıldığı için kaleye, Rusahinili adı da verilmiştir. Burası Tuşpa'dan sonra Urartu Krallığı'nın ikinci idare merkezi durumundadır. Asur Kralı III. Tiglat Pleserin M.Ö 735 yılında Van Kalesini kuşatmasından sonra, savunma yönünden daha elverişli özelliklere sahip olduğu için Toprakkale ikinci başkent olarak seçilmiştir. Sarnıç, açık hava tapınağı, kayaya yontulmuş merdivenler bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır