Tophane Meydan Çeşmesi Otelleri

Bu yerdeki 689 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Tophane Meydan Çeşmesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

1732 yılında I. Mahmut tarafından yaptırılmış olan Tophane Meydan Çeşmesi; Beyoğlu İlçesi, Tophane semtinde, Necati Bey ve Tophane İskelesi caddelerinin kesiştiği üçgensi meydanın ortasında yükselmektedir. Mimar Mehmet Ağa’nın eseri olan çeşmenin tarihi kitabesi şair Nahifi’ye ait olup; çeşme, Kılıç Ali Paşa Camii ile mimari bir bütünlük arz etmektedi

Lord Morgan Exclusive Design & Cihangir

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul /
İstanbul'u gezmek için mükemmel bir konuma sahip olan Lord Morgan Exclusive Design & Cihangir, Taksim'de yer alır. Görülmesi gereken yerlere kolay ulaşım avantajına sahip tesis, konuklarına özenli ve konforlu konaklama birimleriyle hizmet verir.

Cihangir Kiralik Daire 2+1

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul /
Cihangir 2+1 dairemiz 80 metrekaredir. Salonda klima, koltuk takimi, tv, uyu yayini, W,I-FI yemek masasi, mutfak ve mutfak araç gereçleri, 2 adet yatak odasi ve .çift kisilik yatak, banyo mevcuttur.

Karakoy Port Hotel

Beyoğlu / İstanbul /
Hotel Karaköy Port'un yumuşak renklerle dekore edilmiş odalarında ekstra uzun yataklar bulunmaktadır. Düz ekran uydu TV, minibar ve emanet kasası vardır. Restoranda açık büfe kahvaltı servis edilir.

Port Hotel Tophane

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul /

Waw Hotel Galataport

Tophane / Beyoglu / Istanbul /
Waw Hotel Galataport’ta Ekonomik Oda, Superior Oda, Deluxe Oda ve Deluxe Suite odalariyla misafirlerini her zaman memnuniyetle agirlamak için bekliyor.

Intro Suites

Beyoglu / Istanbul /
Muhtesem tasarimi, sik dizayni ve güler yüzlü misafirperverligi ile Beyoglu'nda hizmet veren Intro Suites'e tüm misafirlerimizi bekliyoruz. Lokasyonu geregi tüm tarihi ve turustik yerlere kolay ulasimi olan otelimiz, ayni zamanda merkezi bir konumdadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Tophane Meydan Çeşmesi Hakkında

1732 yılında I. Mahmut tarafından yaptırılmış olan Tophane Meydan Çeşmesi; Beyoğlu İlçesi, Tophane semtinde, Necati Bey ve Tophane İskelesi caddelerinin kesiştiği üçgensi meydanın ortasında yükselmektedir. Mimar Mehmet Ağa’nın eseri olan çeşmenin tarihi kitabesi şair Nahifi’ye ait olup; çeşme, Kılıç Ali Paşa Camii ile mimari bir bütünlük arz etmektedir.Barok tarzı ile yapılmış çeşme Kılıç Ali Paşa Camisiyle benzerlikler taşır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır