Tahtani(Tahtalı) Cami Otelleri

Tahtani(Tahtalı) Cami otelleri, en uygun Tahtani(Tahtalı) Cami otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tahtani(Tahtalı) Cami Otelleri

Genel Bilgi

Caminin yapım yılı ve yaptıranı hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamış olmasına rağmen 1557 yıllı birkaç belgeden anlaşıldığı üzere bu yıldan daha önce yapılmış olduğu anlaşılmaktadır.1563 yılında Maraş Valisi Osman Paşa tarafından tamir ettirildiği bilinmektedir.Halk arasında söyleniş kolaylığından kaynaklı olarak ve yapımında tahta kullanılmasın

Asude Konak

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Osmanlı döneminde yapılmış bir konağın, restore edilmesi ve yeniden bir fonksiyon kazandırılması ile hizmet vermeye başlayan Asude Konak, Gaziantep şehir merkezinde hizmet veriyor. Tesiste 5 oda mevcut.

Butik Hantep Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Osmanlı döneminde yapılmış bir konağın yeniden restore edilmesi ve yeniden bir fonksiyon kazandırılması ile hizmet vermeye başlayan BUTİK HANTEP KONAĞI, Gaziantep şehir merkezinde hizmet veriyor

Rahmi Bey Konağı Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in merkezinde yer alan Rahmi Bey Konağı Hotel, 1755 yılından kalma yenilenmiş Osmanlı tarzı taş konakta hizmet vermektedir. Otelde mağara bar, geleneksel avlu ve tarihi sarnıç vardır. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur.

Anadolu Evleri

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Anadolu Evleri, misafirlerine modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Şirvani Konağı Butik Otel

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
1950’li yıllarda yapılmış ve Gaziantep taş işçiliğinin önemli mimari eserlerinden olan Şirvani Konağı Butik Otel toplam 6 odadan oluşmaktadır.

Ali Bey Konağı

Şahinbey / Gaziantep
Odaların tümünde; minibar, banyo, klima, kablosuz internet, kasa, televizyon, WC, buklet banyo ürünleri ve saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste; lobi, otopark, resepsiyon hizmeti, kablosuz internet gibi olanaklar da mevcut.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tahtani(Tahtalı) Cami Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tahtani(Tahtalı) Cami Hakkında

Tahtani(Tahtalı) Cami Otelleri Caminin yapım yılı ve yaptıranı hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamış olmasına rağmen 1557 yıllı birkaç belgeden anlaşıldığı üzere bu yıldan daha önce yapılmış olduğu anlaşılmaktadır.1563 yılında Maraş Valisi Osman Paşa tarafından tamir ettirildiği bilinmektedir.Halk arasında söyleniş kolaylığından kaynaklı olarak ve yapımında tahta kullanılmasından Tahta Camii olarakda anılır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır