Sualtı Arkeoloji Müzesi Otelleri

En uygun Sualtı Arkeoloji Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sualtı Arkeoloji Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum sualtı Arkeoloji Müzesi,St.Jean Şövolyaleri tarafından inşa edilmiştir.Burada yapacağınız bir gezi, sizi umutlarını anadolu kıyılarında batarak kaybetmiş antik çağ gemicilerinin yaşadığı zamanlara ya da Karanlık ortaçağ döneminin şovalyelerinin yaşamlarını tükettiği ve Dünyanını yedi harıkasından biri olan Mausoleum'un taşlarından var ettikleri

Salinas Hotel Bodrum

Gümbet / Bodrum / Muğla
Tüm odalar klimalı olup uydu TV ve telefon ile donatılmıştır. Odalarda ayrıca duş ve saç kurutma makinesi olan özel banyo yer alır. Salinas Hotel’de Türk ve Akdeniz mutfağından lezzetler sunan restoranlar ve ayrıca barlar bulunmaktadır.

Can Pansiyon Bodrum

Merkez / Bodrum / Muğla
Otelimiz ücretsiz Wi-Fi ve uydu TV ile donatılmış odalar sunmaktadır. Otelin çatı katındaki teras Bodrum Kalesi ve Ege Denizi'nin panoramik manzarasına sahiptir.

Sevin Otel

Bodrum / Mugla
Odalarımızda ücretsiz internet, klima,TV, uydu yayını, minibar, para kasası, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, duşakabin mevcuttur.

Tas Butik Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Bodrum’un kalbinde yer alan Taş Butik Otel, sizi 200 yaşında taş bir rum evi ile karşılıyor.

Galen Hotel & Beach

Göltürkbükü / Bodrum / Muğla
Göltürkbükü'nde yer alan Galen Hotel & Beach'in bahçesi ve güneşlenmek için özel iskelesi vardır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir. Tesis bünyesinde özel otopark vardır. Odaların hepsinde uydu TV ve klima bulunmaktadır.

Pensione Roma

Merkez / Bodrum / Muğla
15 odalı butik otelimiz tüm odalarında klima, Lcd tv, wc mevcuttur. Wi-Fi ücretsizdir. Bodrum Kalesi ve Deniz manzaralı terasımızda Kahvaltı Dahil hizmet veriyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sualtı Arkeoloji Müzesi Hakkında

Sualtı Arkeoloji  Müzesi Otelleri Bodrum sualtı Arkeoloji Müzesi,St.Jean Şövolyaleri tarafından inşa edilmiştir.Burada yapacağınız bir gezi, sizi umutlarını anadolu kıyılarında batarak kaybetmiş antik çağ gemicilerinin yaşadığı zamanlara ya da Karanlık ortaçağ döneminin şovalyelerinin yaşamlarını tükettiği ve Dünyanını yedi harıkasından biri olan Mausoleum'un taşlarından var ettikleri Bodrum Kalesindeki izlerini takip etmenizi sağlayacaktır.Müze pazartsi günleri hariç haftanın her günü açıktır.1995 yılında Avrupa”da Yılın Müzesi yarışmasında 44 müze arasından 12 finalist arasında yer almayı başaran Bodrum Müzesi “Yılın Müzesi Özel Ödülünü” de almayı hak kazanmıştır.Müze Bodrum Kalesi'nin içerisinde yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır