Şirvani (Şirvani Mehmet Efendi) Cami Otelleri

Şirvani (Şirvani Mehmet Efendi) Cami otelleri, en uygun Şirvani (Şirvani Mehmet Efendi) Cami otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şirvani (Şirvani Mehmet Efendi) Cami Otelleri

Genel Bilgi

Halk arasında İki Şerefeli Camii olarakda bilinen cami rivayete göre Hz.Muhammet'in torunu Hz.Hüseyin'in soyundan gelen Şirvani Mehmet Efendi tarafından yaptırıldığı düşünülür.Caminin yapım tarihi belgelerden anlaşıldığı üzere 1677 yılından öncesidir.Bir efsaneye göre cami herhangi bir nedenle yıkılırsa onu yeniden yapacak kadar altın ve gümüşün temel

Şirvani Konağı Butik Otel

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
1950’li yıllarda yapılmış ve Gaziantep taş işçiliğinin önemli mimari eserlerinden olan Şirvani Konağı Butik Otel toplam 6 odadan oluşmaktadır.

Efebey Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Efebey Konağı Butik Oteli Gaziantep Kalesinin girişine 50m, Gaziantep Kültür Yoluna 20m mesafede olup Kır Kahvesi ve Medusa Cam Eserleri Müzesinin hemen yanı başındadır.

Duran Ağa Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Sabuncular Çarşısı ve Tütün Han 200 mt., Almacı Pazarı 300 mt., Zincirli Bedesten 200 mt., İmam Çağdaş Lokantası ve bölgenin ünlü cafe ve restoranları'na 200 mt mesafededir.

Yılmazel Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Yılmazel Hotel Gaziantep'in tam merkezinde faaliyet gösteren temiz,konforlu, aile ve iş dünyasına hitap eden bir oteldir. Otelin tüm odalarında ve genel alanlarında ücretsiz Wİ-Fi erişimi mevcuttur.

Ali Bey Konağı

Şahinbey / Gaziantep
Odaların tümünde; minibar, banyo, klima, kablosuz internet, kasa, televizyon, WC, buklet banyo ürünleri ve saç kurutma makinesi bulunuyor. Tesiste; lobi, otopark, resepsiyon hizmeti, kablosuz internet gibi olanaklar da mevcut.

Pamuk City Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Pamuk City Hotel klimalı birimlerle konforlu, açık büfe bol çeşit kahvaltı servis eden bir konaklama olanağı sunmaktadır. Otelimiz çok merkezi kesimde bulunduğundan, bölgemizdeki otellerden farklı olarak, aile oteli konseptindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şirvani (Şirvani Mehmet Efendi) Cami Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şirvani (Şirvani Mehmet Efendi) Cami Hakkında

Şirvani (Şirvani Mehmet Efendi) Cami Otelleri Halk arasında İki Şerefeli Camii olarakda bilinen cami rivayete göre Hz.Muhammet'in torunu Hz.Hüseyin'in soyundan gelen Şirvani Mehmet Efendi tarafından yaptırıldığı düşünülür.Caminin yapım tarihi belgelerden anlaşıldığı üzere 1677 yılından öncesidir.Bir efsaneye göre cami herhangi bir nedenle yıkılırsa onu yeniden yapacak kadar altın ve gümüşün temelinde gömülü olduğu söylenir.Bu tarihi camii gezip görmek isteyenler için halen şehir merkezinde açık olarak durmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır