Silifke Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Silifke Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Silifke Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1938 yılında şimdiki Başhekimlik binasının olduğu yerde hizmet vermeye başlamıştır.1988 yılında ek binaya başlanmış olup 1993 yılında tamamlanmıştır. 2007 yılında hastane hizmet alanlarının çok geniş bir bölgeye yayılması nedeniyle Verem Savaş Dispanseri, 1. Nolu Sağlık Ocağı, Grup Başkanlığı binalarını alarak hizmetine devam etmektedir.Yıllık 300 bin

İskele Otel

Taşucu / Silifke / Mersin
Mersin, Silifke'de hizmet veren İskele Otel, misafirlerine huzurlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Lotus Boutique Hotel

Silifke / Mersin
Mersin Taşucu'nda hizmet veren Lotus Boutique Hotel; konforlu bir konaklama alternatifi sunan tesis eğlenceli vakit geçirebileceğiniz havuzu ve sunduğu olanaklar ile keyifli bir tatil vadediyor. Tesis plaja 3 dk yürüme mesafesinde yer alıyor.

Zeus Hotel

Silifke / Mersin
Taşucu ilçesi kıyı şeridinde, deniz kıyısında yer alan otel, kendi özel plajına sahiptir. Yeşil bir bahçeye sahip olan otelin konforlu odaları klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Zeus Hotel'in odaları farklı renklerde dekore edilmiştir.

Kaptan Suit Otel

Taşucu / Silifke / Mersin
Siz değerli misafirlerimize evinizdeki huzuru ve rahatlığı sağlamak için modern bir şekilde tasarlanmış lüks odalarımızla günün yorgunluğunu üzerinden atacağınız tesisimiz 7/24 hizmetinizde.

Tukan Otel

Taşucu / Silifke / Mersin
Mersin'in ünlü ilçesi Silifke'nin Taşucu beldesine bağlı Kum Mahallesi mevkide misafirlerini ağırlayan Tukan Otel, ev rahatlığında bir konaklama olanağı sunmaktadır.

Kuzey Apart Otel

Atakent / Silifke / Mersin
Kuzey Apart Otel, Mersin'in Silifke ilçesinde bağlı Atakent-Susanoğlu'nda yer almaktadır. Tüm yıl olup misafirlerini ağırlayan Kuzey Apart Otel toplam 32 odası ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Silifke Devlet Hastanesi Hakkında

Silifke Devlet Hastanesi Otelleri 1938 yılında şimdiki Başhekimlik binasının olduğu yerde hizmet vermeye başlamıştır.1988 yılında ek binaya başlanmış olup 1993 yılında tamamlanmıştır. 2007 yılında hastane hizmet alanlarının çok geniş bir bölgeye yayılması nedeniyle Verem Savaş Dispanseri, 1. Nolu Sağlık Ocağı, Grup Başkanlığı binalarını alarak hizmetine devam etmektedir.Yıllık 300 bini aşkın poliklinik sayısı, 160 yatak kapasitesi, laboratuarları, ameliyathaneleri ile hastanemiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır