Şenyuva Köprüsü Otelleri

En uygun Şenyuva Köprüsü otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şenyuva Köprüsü Otelleri

Genel Bilgi

Bu köprünün ismide eskiden Çinçiva körpüsüymüş. Bölgenin en görselliğe dayalı taş köprülerinden biridir. Tek bir kemer ile geniş Fırtına deresi üzerinden geçiş sağlar.Yörenin en büyük ve en eski köprüsüdür. Dere seviyesinden yaklaşık 15-20 m. yükseklikte ve 40 m. uzunluktadır. Her iki tarafına daha sonradan yaklaşık 1 m yükseklikte demir korkuluklar y

Pordanis Hotel

Merkez / Çamlihemşin / Rize
Fırtına Deresi’nin yanı başında yemyeşil bir atmosferde hizmet veren Pordanis Hotel, zarif mimarisiyle dikkat çekiyor. Tesis, şık ve konforlu odalarının yanı sıra zevkli iç dekorasyonuyla da göz dolduruyor.

Şimal Hotel

Rize Merkez / Rize
Rize’de hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için hizmet veren Şimal Hotel, konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Story Family House

Pazar / Rize
Story House'da konuklar dört tarafı ormanla kaplı küçük ve şirin bir köyde çay bahçeleri ve meyve ağaçları ile çevrili tamamen izole 3+1 dairede doğa ile iç içe bir deneyim yaşayacaktır.

Nordic Otel

Çamlıhemşin / Rize
Otelimiz Nisan-Kasım arası hizmet vermektedir. *Nordic yazılır, Nordik okunur. Kuzeye ait anlamındadır

Kıyı Bungalov

Çamlıhemşin / Rize
Bagaj emanet servisi, özel sigara içme alanı gibi olanakların bulunduğu Kıyı Bungalov Çamlıhemşin şehrinde yer almaktadır. Bu konaklama tesisinde havaalanı transfer servisi, araba hizmeti, market alışveriş hizmeti vardır.

Çamlıhemşin Taş Mektep Otel

Çamlıhemşin / Rize
Çamlıhemşin Taş Mektep Otel’i işletmekte olan köy derneği 1963 yılında kurulmuş ve hemşerilerinin çabaları ile bugüne kadar yöreye çeşitli hizmetler vermiş köklü bir dernektir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şenyuva Köprüsü Hakkında

Şenyuva Köprüsü Otelleri Bu köprünün ismide eskiden Çinçiva körpüsüymüş. Bölgenin en görselliğe dayalı taş köprülerinden biridir. Tek bir kemer ile geniş Fırtına deresi üzerinden geçiş sağlar.Yörenin en büyük ve en eski köprüsüdür. Dere seviyesinden yaklaşık 15-20 m. yükseklikte ve 40 m. uzunluktadır. Her iki tarafına daha sonradan yaklaşık 1 m yükseklikte demir korkuluklar yapılmıştır.Şenyuva Köprüsü Milli parkın girişine 7 km mesafede bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır