Şenyuva Köprüsü Otelleri

Bu yerdeki 2 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şenyuva Köprüsü Otelleri

Genel Bilgi

Bu köprünün ismide eskiden Çinçiva körpüsüymüş. Bölgenin en görselliğe dayalı taş köprülerinden biridir. Tek bir kemer ile geniş Fırtına deresi üzerinden geçiş sağlar.Yörenin en büyük ve en eski köprüsüdür. Dere seviyesinden yaklaşık 15-20 m. yükseklikte ve 40 m. uzunluktadır. Her iki tarafına daha sonradan yaklaşık 1 m yükseklikte demir korkuluklar y

Kıyı Bungalov

Çamlıhemşin / Rize
Bagaj emanet servisi, özel sigara içme alanı gibi olanakların bulunduğu Kıyı Bungalov Çamlıhemşin şehrinde yer almaktadır. Bu konaklama tesisinde havaalanı transfer servisi, araba hizmeti, market alışveriş hizmeti vardır.

Pokut Inn Doga Evi

Çamlihemsin / Rize
Çamlihemsin Pokut Yaylasi'ndadir. Çamlihemisn Merkez'e 15 km., Trabzon Havaalani'na 160 km uzakliktadir. Misafirlerimize evlerinin rahatligini aratmamak için yayla sartlarinin en konforlu hizmetini sunuyoruz.

Dudi Konak

Merkez / Çamlihemsin / Rize
Dudi Konak 1900l'lü yillarda Tarakcioglu aile tarafindan Rus mimarisi olarak yaptirilmistir. Yeniden restore edilerek turizme kazandirilmistir. toplam 22 odali oda ve kahvalti konseptinde hizmet vermektedir.

Habook Butik Pansiyon

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Habook Butik Pansiyon, evinizin duvarına asılacak manzara resmini biz size odanızın penceresinden sunuyoruz. Her mevsimin renklerinden ve muhteşem doğanın her halinin güzelliklerinden bir cümbüş hazırladık.

Hoşdere Suit

Çamlıhemşin / Rize
Bungalovlarımız misafirlerimiz için özel olarak yapılmıştır. Oda içerisinde jakuzi klimalıdır. Kahvaltı, misafirlerin odalarına özel olarak istedikleri saatte servis edilmektedir . Balkonları fırtına deresine sıfırdır.

Serender Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Konukseverliği yaşam felsefesi olarak benimseyen Serender Otel, daha ilk adımınızda büyük bir sıcaklıkla karşılar sizi. Farklı mimarisi ve doğa dekorasyonunun verdiği keyif, güleryüzlü hizmetle doruğa ulaşır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şenyuva Köprüsü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Şenyuva Köprüsü Hakkında

Şenyuva Köprüsü Otelleri Bu köprünün ismide eskiden Çinçiva körpüsüymüş. Bölgenin en görselliğe dayalı taş köprülerinden biridir. Tek bir kemer ile geniş Fırtına deresi üzerinden geçiş sağlar.Yörenin en büyük ve en eski köprüsüdür. Dere seviyesinden yaklaşık 15-20 m. yükseklikte ve 40 m. uzunluktadır. Her iki tarafına daha sonradan yaklaşık 1 m yükseklikte demir korkuluklar yapılmıştır.Şenyuva Köprüsü Milli parkın girişine 7 km mesafede bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır