Sandima Köyü Otelleri

En uygun Sandima Köyü otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sandima Köyü Otelleri

Genel Bilgi

Sandima,1965 de terk edilmiş bir köy.Gün batımının en güzel izlendiği yer.Ne elektrik var ne su.İstanbul dan Sandima'ya göç etmiş 2 kişi var.Herkes tarafından tanınır ve bilinir.İsmail Erkoca ve Nurten Değirmenci Erkoca.Sandima köyünü yaşatan bir çift.Biri Heykeltraş ile uğraşıyor,diğeri resim.Üç ay süren taş işçiliğinin ardından bir yıl süren bahçe d

Golden Age Houses

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Güler yüzlü personellerimiz ve iyi bir hizmet anlayışımız ile sizleri bekliyoruz .Geniş odalarımız ve plaja ulaşımınız kolaydır.

Boho Yalikavak +12 Yetiskin Oteli

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Mimarisinde 70’lerden esinlenilen Boho, eşsiz deniz manzaralı ve beş odalı butik bir oteldir. Özel iskelesi ve plajı ile konforu ve lüksü, bohem bir ortamda sunar.

MerCan Story

Yalikavak / Bodrum / Muğla
''Bodrum'daki evinizin anahtarı bizde''.

Yalipark Beach Hotel

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Bodrum’un muhtesem dogasi ile ünlü essiz koylarindan biri olan Yalikavak’ta yer alan Yalipark Beach Hotel, denize sifir konumuyla misafirlerine essiz deneyimler yasayabilecegi, manzara ve dinginligin tadini çikarabilecegi,benzersiz bir konaklama deneyimi

Nomia Hotel

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Nomia Boutique Hotel, mimarisi sayesinde sempatik ve estetik bir yaklaşıma sahip, ziyaretiniz süresince huzur, özgünlük ve kendi temponuzu keşfedeceksiniz.

Sea Palm Otel

Yalikavak / Bodrum / Muğla
Sea Palm 2020 Temmuz ayında misafirlerine kapılarını açtı.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sandima Köyü Hakkında

Sandima Köyü Otelleri Sandima,1965 de terk edilmiş bir köy.Gün batımının en güzel izlendiği yer.Ne elektrik var ne su.İstanbul dan Sandima'ya göç etmiş 2 kişi var.Herkes tarafından tanınır ve bilinir.İsmail Erkoca ve Nurten Değirmenci Erkoca.Sandima köyünü yaşatan bir çift.Biri Heykeltraş ile uğraşıyor,diğeri resim.Üç ay süren taş işçiliğinin ardından bir yıl süren bahçe düzenlemesini de kendi elleriyle yapmışlar. Doğal yapıyı bozmadan hatta zenginleştirerek kurmuşlar evlerini. Bir ev kalıntısı ve iki ahırdan ibaret yıkıntıyı rengârenk bir sanat evine dönüştürmüşler. Şimdi Türkiye'nin hatta dünyanın her köşesinden ziyaretçileri var. Her gelenin şaşkınlığını ve hayranlığını gizleyemediği büyülü bir dünya oluvermiş Sandıma. Sandıma Yunanca "Güzel köy" demekmiş. Bir başka iddiaya göre de orijinal ismi Sanrıma'ymış ve bu da İbranice "Kutsal köy" anlamına geliyormuş. Son rivayet ise hepsinden ilginç. Bu rivayete göre, köyü soymaya gelen korsanlar bir şey bulamayınca "Ben de bir şey sandım ama" deyince, "Sandım-ama" dan "Sandıma"ya dönüşmüş köyün ismi. Sandimayı merak edenler,Bodrum' gelmişken mutlaka görsünler.Görmeye gelirseniz giriş kapısındaki zili(çanı)çalmak adettendir,çalın ki başlasın yolculuk..

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır