Samsun Marina Otelleri

Bu yerdeki 6 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Samsun Marina Otelleri

For You Medikent Hotel

Merkez / Atakum / Samsun
or You Hotel, Samsun - Otel Photo For You Hotel, Samsun - Otel Photo For You Hotel, Samsun - Otel Photo For You Hotel, Samsun - Otel Photo For You Hotel, Samsun - Otel Photo For You Hotel, Samsun - Otel Photo Denize çok yakın ve plaj severlerden yüksek

Sea House Butik Hotel

Atakum / Samsun
Sea House Butik Otel olarak kendinizi evinizde hissetmenin ayrıcalığını yaşayacağınıza güvence verebiliriz. Samsun'un en keyifli noktasında Atakum'da bulunmaktayız. Butik Otelimiz de ücretsiz Wi-Fi bulunan konaklama birimleri bulunmaktadır.

Sarıcaoğlu Apart

Atakum / Samsun
Siz değerli misafirlerimize evlerinde ki konforu sunmayı vizyon edinmiş bir işletmeyiz. Apartımız cafelere, eğlence mekanlarına ve 24 saat açık marketlere yürüme mesafesindedir.

Marin Otel & Restaurant

Merkez / Atakum / Samsun
2009 senesinde hizmete giren Marin Otel, herkese ve her ihtiyaca uygun olarak dizayn edilmiş 19 birbirinden farklı odası bulunmaktadır.

My Way Akademi Otel

Atakum / Samsun
Ev konforunda, güleryüzlü personel kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

Samsun Otel

Atakum / Samsun
isafirlerimizi, kendi evlerindeymis gibi rahat hissettirmek, Kosulsuz müsteri memnuniyeti ile bir kerelik degil, sürekli konuklarimizi otelimizde agirlamak, Hizmeti sadece konaklama olarak degil, rezervasyondan ugurlamaya geçen tüm sürece yaymak, Müste

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Samsun Marina Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Samsun Marina Hakkında

Samsun Marina Otelleri Samsun Atakum'da bulunan marina Yılın her günü açık olup yelkenlilerin konaklayabilmesine uygun şehir merkezine yakındır. Her türlü ihtiyacın karşılanabileciği bir ortama sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır