Salon İKSV Otelleri

Bu yerdeki 613 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Salon İKSV Otelleri

Genel Bilgi

Kentin kültür ve sanat yaşamının ana damarlarının ortasında, Galata ve Şişhane mahallelerini birleştiren hat üzerinde taze bir durak oluşturan Salon, izleyicileri farklı sanat alanlarıyla aynı mekânda buluşturuyor. Yaratıcı ve yenilikçi çizgisi mekân özelliklerine de yansıyan Salon, hareketli sahne sistemiyle farklı performans biçimlerine olanak tanı

Azre Hotel

Şişhane / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul 'un kültür ve ticaret merkezi Beyoğlunda ayrıcalıklı bir hotele geleceksiniz. Tarihi Galata kulesine ve dünyanın en eski metrosu olan tünele 3 dakika, şehir merkezi taksim’e 5dakika yürüme mesafesindedir.

Daru Sultan Hotels Galata

Karaköy / Beyoglu / Istanbul
Popüler Tünel-Galata bölgesinin tam ortasinda yer alan Daru Sultan, ikonik Galata Kulesi'ne 350 metre mesafededir. Sishane Metro Istasyonu girisinin tam karsisindaki otelde spa merkezi mevcuttur.

Wings of Pera Hotels

Beyoğlu / İstanbul
Beyoğlu Galata bölgesinde merkezi bir konumda yer alan Wings of Pera Hotels , ücretsiz Wi-Fi erişimiyle hizmet vermektedir.

Tunel Residence

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Ünlü Beyoğlu ilçesinin şık ve hareketli bir bölgesinde, merkezi bir konumda yer alan Tünel Residence, ücretsiz WiFi erişimiyle hizmet vermektedir.

Grand Hotel Haliç

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Haliç manzaralı Grand Hotel Haliç, Beyoğlu'nun merkezinde iyi bir konuma sahiptir. Otelde kapalı yüzme havuzu ve spa bulunmaktadır. Otelin güzel bir şekilde döşenmiş konuk odaları ve süitlerinde oturma alanı ve düz ekran uydu TV mevcuttur.

Galata M84 Apart Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Tünel Meydanı, çeşitli dükkanlar, galeriler, filmler ve galeriler ile kentin en güzel şehridir. birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Salon İKSV Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Salon İKSV Hakkında

Salon İKSV Otelleri Kentin kültür ve sanat yaşamının ana damarlarının ortasında, Galata ve Şişhane mahallelerini birleştiren hat üzerinde taze bir durak oluşturan Salon, izleyicileri farklı sanat alanlarıyla aynı mekânda buluşturuyor. Yaratıcı ve yenilikçi çizgisi mekân özelliklerine de yansıyan Salon, hareketli sahne sistemiyle farklı performans biçimlerine olanak tanıyor. Salon, İstanbul'un kültür ve sanat yaşamına yeni bir alan açıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır