Safranbolu Pansiyonları

Safranbolu Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Safranbolu Pansiyonları

Karabük

Karadeniz Bölgesi

Safranbolu

Karabük

Genel Bilgi

Safranbolu Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!

Gökgözoğlu Konak Pansiyon

Safranbolu / Karabük /
Gökgözoğlu Konak Pansiyon, Müze kent Safranbolu'da, Eski Çarşı içinde sakin bir sokakta aile ortamı sunan tarihi konağımızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.
10

Emiroglu Konak Otel

Safranbolu / Karabük /
Emiroglu Konak Otel, sit bölgesinde olup bir asırdan fazla tarihi vardır, bir çok defa tadilat görmüş son tadilatı 2016 yılında yapılmıştır. Odalarında WC, duş, TV, saç kurutma makinası mevcuttur. Odalarımızda klima vardır.
9.5

Safran Gold Pansiyon

Kıranköy / Safranbolu / Karabük /
Safrangold pansiyon Karabük ve Safranbolu'nun tam ortasinda konumlanmis olup Karabük universitesi sine 2 dakika uzakliktadir.Pansiyonumuz merkezde olup market ,avm,restaurant v.b nokta lar 1 dak uzakliktadir.
2.7

Efe Pansiyon

Merkez / Safranbolu / Karabük /
Efe Guest House, Safranbolu'yu keşfetmek için otantik bir seçenektir. Odalar geleneksel tarzda döşenmiştir. Efe'nin çatı terasında servis edilen geleneksel ev yapımı yemeklerin tadını Safranbolu'nun güzel manzarası eşliğinde çıkarabilirsiniz.
10

Kampanya Yapan Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Karabük’ün gözde ilçesi olan Safranbolu her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Muhteşem mimarisi ile mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alan Safranbolu’da konaklayarak tarihi evler arasında muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Tarihi Safranbolu evlerini ziyaret ederek bol bol fotoğraf çekilebileceğiniz bu önemli ilçede konaklamak isterseniz birbirinden güzel pansiyonlar mevcuttur.

Siz de Otelz.com’dan ön ödemesiz rezervasyon yaptırarak Safranbolu pansiyonları ve otellerinde konaklama imkânı bulabilirsiniz.

Safranbolu Pansiyon Fiyatları

Safranbolu pansiyon fiyatları konaklamak istediğiniz pansiyona göre farklılık göstermektedir. Fiyatları etkileyen durumlar arasında konaklayacağınız tarih, kişi sayısı ve pansiyonun imkanları yer almaktadır. Genellikle Safranbolu evlerinde hizmet veren bu otel ve pansiyonlarda kalmak isterseniz önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Safranbolu Ucuz Pansiyonları

Safranbolu Türkiye’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Bu nedenle her yıl binlerce ziyaretçi kendine has evleri, benzersiz atmosferi ile dikkatleri çeken bu şirin ilçeyi tatil için tercih etmektedir. Siz de uygun fiyata Safranbolu’da konaklamak isterseniz Safranbolu ucuz pansiyonları tercih edebilirsiniz.  

Safranbolu Merkez Pansiyonları

1994 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınan Safranbolu, şehir merkezinde yer alan tarihi evleriyle ünlüdür. Buraya gelen her turist Safranbolu merkez pansiyonları tercih ederek bu dünya mirası evlerde konaklama imkanına da sahip olurlar. Siz de merkezdeki pansiyonları tercih ederek bölgedeki tüm güzellikleri keşfe çıkarak Safranbolu’nun büyülü atmosferinde kaybolabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır