Safranbolu Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 111 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Safranbolu Devlet Hastanesi Otelleri

Safran Resort Otel

Safranbolu / Karabük
İşletmemizin kuruluşu ile Safranbolu’da turizmin geliştirilmesi ve daha kaliteli hizmet verilmesi amaçlanmıştır. Bu amaçların üzerine çıkılarak kalite ve hizmete önderlik etmeyi sorumluluk olarak kabul etmekteyiz.

İnci Otel

Safranbolu / Karabük
SAFRANBOLU İNCİ OTEL * * * İşletmemiz eski safranbolu ve yeni safranbolunun orta merkezınde olup ulaşım konusunda yurume mesafesınde tum alanlara yakındır. 6 katlı 18 oda 60 yatak kapasıtemız mevcut olup konseptımız 2-3-4 er kısılık odalar seklındedır.

Kırımlı Otel

Safranbolu / Karabük
Salon duvarlarını süsleyen, Mesut Kırımlı imzalı, el emeği, göz nuru vitray işlemeli Safranbolu ev örneklerini görme şansınız olacaktır.

Kardelen Konakları

Safranbolu / Karabük
Konaklarımızın tarihi yaklaşık olarak 200 yıla dayanmaktadır. Konaklarımızın bulunduğu mevkii önceden Bizans devletinin yaşamış olduğu bölgedir.

Halk Otel

Safranbolu / Karabük
Evlerde ısınma ocaklarla sağlanır. Ocaktan alınan közler mangala konarak taşınır. Katlar arasında zaman zaman tecrit malzemesi kullanılmış olsa da ahşap evlerde ısının muhafazası güçtür. Bu nedenle prensip mekanın değil insanın ısıtılmasıdır.

Güney Konak Safranbolu

Safranbolu / Karabük
Güney Konak'ın otantik dizaynlı tüm odalarında misafirlerin konforunu arttırmak için uydu yayını bulunan LCD televizyon, mini buzdolabı ve telefon yer almaktadır. Tüm konakta kaloriferli ısıtma sistemi mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Safranbolu Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Safranbolu Devlet Hastanesi Hakkında

Safranbolu Devlet Hastanesi Otelleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, EEG, Genel Cerrahi, KBB, Endoskopi, Üroloji, Ortopedi bölümleriyle ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır