Prokonnesos Antik kenti Otelleri

En uygun Prokonnesos Antik kenti otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Prokonnesos Antik kenti Otelleri

Genel Bilgi

Hotel Mola

Marmara / Balikesir
Yılın her döneminde konaklama hizmeti veren Hotel Mola, 1972'den beri misafirlerinin konforunu ön planda tutan bir işletmedir. Aynı zamanda beach barı ve alakart restoranıyla da hizmet vermektedir.

deniz yıldızı tatil köyü

Marmara Adası / Balıkesir
Tatil Köyü statüsünde ki tesisin kapasitesi 23 oda ve 83 yataklıdır. Deniz Yıldızı Tatil Köyü, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 4700 m. mesafededir.

Elisa Tatil Köyü

Marmara / Balikesir
lisa tatil köyü Marmara adası Çınarlı köyü'nün en güzel plaj ve doğasına sahip zeytin ağaçları içerisinde 23 normal 8 tane bungolow odalarına sahip güzel ve şirin bir tatil köyü plaj kendi özel plajı olup ayrıca restoran bölümünde günün 24 saati alkoll

Sunlight Otel

Marmara / Balikesir
Sunlight Otel; şehrin stresinden, yoğun iş temposundan, gürültüsünden sıkılanlar için masmavi denizi ve kum plajlarıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz Marmara Adası'nda huzurlu bir tatil alternatifidir.

Yıldız Tatil Köyü

Marmara / Balikesir
Marmara Adası'nın en güzel plajına sahip olan tatil beldesi Çınarlı'da yer alan Yıldız Tatil Köyü, Adada konaklama hizmeti veren az sayıda tesislerden biridir.

Adasu Otel

Marmara / Balikesir
Adasu Otel, şehrin gürültüsünden ve stresinden kaçabileceğiniz, İstanbula 2:30 saat mesafede olan Marmara Adasında' dır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır