Pınara Ören Yeri Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Pınara Ören Yeri Otelleri

Genel Bilgi

Fethiye Pınara Ören Yeri,Minare Köyü sınırları içerisindedir. Likya kaya mezarlarının en çoğu burada bulunmaktadır. Zengin kalıntılara sahip olan Pınara Ören Yeri'nde hamam, tiyatro, kaya mezarları, yukarı ve aşağı akropol, agora ve odeon kalıntıları bulunmaktadır. Kayalara oyulmuş ev biçimindeki anıt mezarların en görkemlisini en güzellerini bölgenin

Patara Xanthos Boutique Hotel

Patara / Kaş / Antalya
Açık yüzme havuzunun yanı sıra Hotel Xanthos'ta ayrıca bir tenis kortu da bulunmaktadır. Konuklar çevredeki doğayı ve Patara'yı keşfetmek için otelin ücretsiz bisikletlerinden yararlanabilir.

Solite Villa

Ovacık / Fethiye / Muğla
Solite Villa temiz havası geniş pencereleri ile doğayı daha da içeri alan atmosferi ile sizi büyüleyecek muhteşem bir tatil yapmanızı sağlayacaktır.

Panaromic View

Ovacık / Fethiye / Muğla
Villa Panoramic View, Ölüdeniz - Ovacık bölgesi'nde konumlanan modern tasarımlı tripleks müstakil bir villa'dır.

Garden Apartment

Hisarönü / Fethiye / Muğla
Garden Apart Daire lüks ve özenle donatılmış, yüksek kaliteyi ve modern kolaylıkları yaşayabileceğiniz mükemmel bir daire.

Orka Garden Apartments

Ovacık / Fethiye / Muğla
Orka Gardens kompleximiz 2 yatak odalı 29 dublex aparttan oluşmaktadır. Mendos Dağının eteklerinde ve ormanın bitişiğinde konumlanmış olan bu apartlarımızın her balkonundan çok etkileyici bir Babadağ manzarası mevcuttur.

Platinum Villas

Ovacık / Fethiye / Muğla
Orka Platinum Villa, 3 ensuite banyo, modern döşenmiş mutfak ve oturma odası ile 6 kişi kapasiteli güzel bir 3 yatak odalı villadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Pınara Ören Yeri Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Pınara Ören Yeri Hakkında

Pınara Ören Yeri Otelleri Fethiye Pınara Ören Yeri,Minare Köyü sınırları içerisindedir. Likya kaya mezarlarının en çoğu burada bulunmaktadır. Zengin kalıntılara sahip olan Pınara Ören Yeri'nde hamam, tiyatro, kaya mezarları, yukarı ve aşağı akropol, agora ve odeon kalıntıları bulunmaktadır. Kayalara oyulmuş ev biçimindeki anıt mezarların en görkemlisini en güzellerini bölgenin her yanına yayılmış Likya kentlerinde izlemek mümkündür. Bunlar yüzyıllar öncesinin mimarlık ve heykeltraşlık sanatlarının mükemmelliğini gösteren çok önemli örneklerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır