Özel Neon Hastanesi Otelleri

Özel Neon Hastanesi otelleri, en uygun Özel Neon Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Neon Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Erzincan en büyük hastanelerinden biri olan Özel Neon Hastanesi ilin en önemli sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Şehrin merkezinde 11 Bin m2 alan üzerine inşa edilmiştir. Yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, tüm tetkiklerin yapılabildiği laboratuvarlar, fizik tedavi ünitesi, poliklinikler, acil servis, ambulans hizmetleri ve kolay ulaşı

Grand Simay Hotel

Merkez / Merkez / Erzincan
Dört Yildizli Grand Simay Hotel olarak kurumsal sosyal sorumluluk anlayisi ile çalismakta; bu bilinci is yapis modellerimize ve sosyal paydaslarimiza yayarak topluma deger katmayi hedefliyoruz.

ZSeven Butik Otel

Merkez / Erzincan
Erzincan'da Kaldığınız Süre İçinde, Kendinizi Evinizde Hissedin.Şehrin merkezinde, gürültüden uzak, sakin butik otelimizde sizleri ağırlamak bizlere onur verecektir.

Mete Otel

Merkez / Erzincan
Bu oteldeki klimalı odaların her biri TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda rahatınız için oturma alanı vardır. Bazı odalar bahçe veya şehir manzaralıdır. Tüm odalar özel banyoludur. Konforunuz için Havlu , terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri yer alır.

Hayat Palas

Merkez / Erzincan
Ermerkez AVM (yaklasik olarak 0,4 km) Erzincan Sehir Stadi (yaklasik olarak 0,6 km) Erkan AVM (yaklasik olarak 4,7 km) Eksisu (yaklasik olarak 11,6 km) Erkan Dagi Kayak Merkezi (yaklasik olarak 22,2 km)

Moonlight Apart Otel

Merkez / Merkez / Erzincan
Erzincan'da yer alan Moonlight Apart Otel, Erzincan Şehir Stadı'na 700 metre uzaklıktadır. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Odalarda düz ekran uydu TV, ayrıca bazılarında yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır.

Çelebi Home Suit Otel

Merkez / Merkez / Erzincan
Erzincan'da bulunan eviniz. Kaliteli hizmet ve birinci sınıf odalarımızla bizden vazgeçemeyeceksiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Neon Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Neon Hastanesi Hakkında

Özel Neon Hastanesi Otelleri Erzincan en büyük hastanelerinden biri olan Özel Neon Hastanesi ilin en önemli sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Şehrin merkezinde 11 Bin m2 alan üzerine inşa edilmiştir. Yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, tüm tetkiklerin yapılabildiği laboratuvarlar, fizik tedavi ünitesi, poliklinikler, acil servis, ambulans hizmetleri ve kolay ulaşılabilirliği ile 250 araçlık otoparkı dev bir sağlık kuruluşudur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır