Erzincan Otelleri

Bu yerdeki 24 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Erzincan Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Erzincan, Doğu Anadolu ve Karadeniz'in paylaştığı bir ilimizdir. İki bölgede de toprakları bulunur. Tarihi İpek Yolu'nun üzerinde yer alan Erzincan, tarih öncesi dönemde uzun süre Urartular'ın elinde kalmıştır. Şehirden İpek Yolu geçtiği için birçok medeniyetin çekişmesine neden olmuştur. Erzincan aynı zamanda depremleriyle de tarihe adını yazdırmı

Hilton Garden Inn Erzincan

Merkez / Merkez / Erzincan /
Hilton Garden Inn Erzincan, mükemmel bir konumda mükemmel servis ve çok sayıda aktivite sunmaktadır. Bu modern otel, Erzincan şehir merkezine 3 km uzaklıktadır. Serta şilteli konforlu yataklar ile donatılmış odalar, iş veya eğlence için mükemmeldir.

Hotel Grand Alemdar

Merkez / Erzincan /
Vizyonumuz; Ulusal Liderlik pozisyonumuzu güçlendirmeye devam ederek, otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece Türkiye’de en saygın markalar arasında yer alarak büyümek.

Grand Simay Hotel

Merkez / Merkez / Erzincan /
Dört Yildizli Grand Simay Hotel olarak kurumsal sosyal sorumluluk anlayisi ile çalismakta; bu bilinci is yapis modellerimize ve sosyal paydaslarimiza yayarak topluma deger katmayi hedefliyoruz.

Paradise Otel

Merkez / Erzincan /
Tüm odalarımızda 24 saat sıcak su, telefon, Lcd Tv (uydu yayını), Kablosuz İnternet (Wi-fi), Kilitli çelik kasa, Klima, Mini Bar mevcuttur. Misafirlerimiz öğlen saat 13:00’a kadar kahvaltı yapma imkanı sahiptirler.

ZSeven Butik Otel

Merkez / Erzincan /
Erzincan'da Kaldığınız Süre İçinde, Kendinizi Evinizde Hissedin.Şehrin merkezinde, gürültüden uzak, sakin butik otelimizde sizleri ağırlamak bizlere onur verecektir.

Erzincan Kent Otel

Merkez / Erzincan /
telimizde modern tasarımla hazırlanmış geniş ve ferah 40 standart oda olup odalarımızda Ortopedik Yatak,Ortopedik Yastık LCD Tv , Minibar, Telefon, Merkezi Sistem Isıtma, Split Klima, Duman Dedektörü, 24 Saat Sıcak Su, Hilton Banyo, Saç Kurutma Makines

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Seyahat Noktaları

Erzincan Hakkında

Erzincan, Doğu Anadolu ve Karadeniz'in paylaştığı bir ilimizdir. İki bölgede de toprakları bulunur. Tarihi İpek Yolu'nun üzerinde yer alan Erzincan, tarih öncesi dönemde uzun süre Urartular'ın elinde kalmıştır. Şehirden İpek Yolu geçtiği için birçok medeniyetin çekişmesine neden olmuştur. Erzincan aynı zamanda depremleriyle de tarihe adını yazdırmıştır. En büyüğü 1939 yılında yaşanmış ve ardından yeniden şehir kurulmuştur. Selçuklu İmparatorluğu'nun merkezlerinden sayılan Erzincan'da konaklama seçenekleri için otelz.com karşınıza örnekler çıkaracaktır. Erzincan otellerinin hepsi kent oteli olarak hizmet veriyor. Erzincan otellerinin tamamı oda kahvaltı hizmet veriyor fakat kendinizi evinizde hissedeceğiniz sıcak kanlı ortamları da bulmak mümkün. Erzincanlılar, şehirlerine "çevresi dağ, ortası bağ" demişler. Çünkü doğal güzellikleri sadece dağlarla sınırlı kalmıyor. Dağların arasında bulunan yemyeşil ovası da güzelliğine destek veriyor. Ovayı süsleyen derelerin, çağlayanların ve kraterlerin ustası ise Fırat Nehri.

Erzincan'da görülmesi gereken yerlerin en önemlisi Altıntepe Ören Yeri. Urartu kentlerinden en sağlamı olan Altıntepe Ören Yeri'nde tapınaklar ve saraylardan kalıntılar görmek mümkün. Şehir merkezine 30 km uzaklıkta bulunan Girlevik Şelalesi de görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Erzincan dört tarafı dağlarla kaplı olduğu için doğa sporcularının akıllarını başlarından alıyor. Özellikle buzul tırmanışı, kaya tırmanışı için elverişli olması ve kamp eğitim merkezlerinin de varlığı ile oldukça aktif bir bölge olmaya aday. Şehirde alışverişe ihtiyaç duyduğunuzda Ermerkez AVM'yi de ziyaret edebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır