Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 196 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1997 yılından itibaren hizmet veren Muğla Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi,Zor ve uzun uğraşıların ardından, bugün tam donanımlı bir hastane haline gelmiştir.Bir çok kurum ile anlaşmalı olan Hastane de,Tıbbi Birimler;Acil Servis,Beyin Cerrahi,Dahiliye,Psikiyatri,Göğüs Hastalıkları,Kadın Doğum,Göz,Fizik Tedavi,Estetik Cerrahi,Radyoloji,Üroloji

Artim Exclusive Apart Otel

Fethiye Merkez / Fethiye / Muğla
Fethiye Merkez'de yemyeşil bir bahçe içerisinde misafirlerini ağırlayan Artim Exclusive Apart Otel, modern, şık ve kullanışlı dekorasyonuyla göz doldurmaktadır.

Fethiye Villa Ekin

Çalış / Fethiye / Muğla
Fethiye Çalış Mevkiinde 3 Villadan Oluşan Küçük Bir Komplekstir. Büyük Bir Ortak Havuzu ve Bahçesi Bulunan Tesisimiz Denize 750 - 1000 m Arası Bir Mesafede Bulunup 5 Dakikada Ulaşılabilir.

Çiçek Otel & Apartments

Fethiye Merkez / Fethiye / Muğla
Fethiye’nin huzurlu atmosferinde misafirlerini ağırlayan Çiçek Otel & Apartment, denize birkaç adım uzaklıkta bulunmaktadır. Otel merkezi konumu ile tatilcilere önemli kolaylık ve avantajlar sağlamaktadır.

Lidya City Hotel

Merkez / Fethiye / Muğla
Ayrıca tekne turları, dalgıç tekneleri, turislik çarşı paspatur, meşhur balık hali otelimize yürüme mesafesinde 5-10 dk uzaklıktadır. Ayrıca Fethiye’nin büyük salı pazarı otelimizin bulunduğu sokağın sonunda kurulmaktadır.

Hotel Denizyıldızı

Merkez / Fethiye / Muğla
Özenle döşenmiş yepyeni şirin renkli ve üst seviyede hijyen kuralları uygulanan odalarımız ve harika serpme köy kahvaltımız ile aile sıcaklığı hissettiren güler yüzlü ekibimiz ile 12 yıl boyunca hizmetinizdeyiz.

Caretta Apart

Çalış / Fethiye / Muğla
Caretta'nın aydınlık dairelerinde çekyatlı oturma odası ve yemek alanı mevcuttur. Mutfaklar ocak, buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve mutfak malzemeleriyle donatılmıştır. Daireler balkonludur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Hakkında

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Otelleri 1997 yılından itibaren hizmet veren Muğla Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi,Zor ve uzun uğraşıların ardından, bugün tam donanımlı bir hastane haline gelmiştir.Bir çok kurum ile anlaşmalı olan Hastane de,Tıbbi Birimler;Acil Servis,Beyin Cerrahi,Dahiliye,Psikiyatri,Göğüs Hastalıkları,Kadın Doğum,Göz,Fizik Tedavi,Estetik Cerrahi,Radyoloji,Üroloji ve Yabancı Hastalıklar(bunların dışında bir çok bölüm daha bulunmaktadır) alanlarında Uzman Doktorlar ile tedavi yapılmaktadır.Randevu almak,Hastane'yi daha yakından tanımak için web sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır