Özel Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 390 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Özel Hastanesi,kasım 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir.Özel Bodrum Hastanesi ambulansları, ameliyathaneleri, doğumhane, yeni doğan ve yetişkin yoğun bakım ünitesi ve genel servisi ile hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bugüne Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız

Moonshine Hotel & Suites

Merkez / Bodrum / Muğla
Moonshine Hotel & Suites, Bodrum Kalesi'ne sadece 400 metre mesafede yer alır. Yemyeşil bahçelerle çevrilmiş açık bir yüzme havuzuna ev sahipliği yapan otelde, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oturma alanı ve uydu TV ile donatılmış klimalı odalar bulunmaktadır.

Mars Villas Apart Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Mars Villaları Apart Hotel şehir merkezinde bahçe içinde bir konum sunar. Konaklama birimi 3 katlı dupleks villadır.

Bodrum Marma Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Ücretsiz WiFi erişimine sahip Bodrum Marma Hotel, Bodrum'da konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Costa Maya Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Costa Maya Bodrum, Ege’de eğlenceyi muhteşem bir denizle buluşturan Bodrum merkezde huzurlu bir tatil adresi sunuyor. Halk plajına kısa bir yürüme mesafesinde yer alan tesis, kendisine ait açık havuza ve güneşlenme terasına sahip.

Mavi Pansiyon

Merkez / Bodrum / Mugla
12 odali küçük ama keyifli ve ayni zamanda misafirlerin hos zaman geçirecegi kafeteryamiz mevcut olup, wc dus saç kurutma makinesi,wi-fi tv klima bütün odalarimizda mevcuttur.

Şenlik Pansiyon

Merkez / Bodrum / Muğla
Şenlik Pansiyon toplam 10 odalı olup Bodrum Merkez'de hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Hastanesi Hakkında

Özel Hastanesi Otelleri Bodrum Özel Hastanesi,kasım 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir.Özel Bodrum Hastanesi ambulansları, ameliyathaneleri, doğumhane, yeni doğan ve yetişkin yoğun bakım ünitesi ve genel servisi ile hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bugüne Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Endokrinoloji, Göz, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Üroloji, Nöroşirurji, Dermatoloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji ve Biyokimya branşlarında hizmet veren bir hastanedir. Özel Bodrum Hastanesi biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarı, Manyetik Rezonans Görüntüleme ( MRG), Bilgisayarlı Tomografi ( BT), röntgen, ultrason, dansitometri içeren radyoloji ünitesine sahiptir.Son olarak hizmete giren Özel Bodrum Hastanesi Dermatoloji Kliniğinde kozmetik dermatoloji işlemleri cilt hastalıkları uzmanı eşliğinde yapılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır