Özel ElitPark Hastanesi Otelleri

Özel ElitPark Hastanesi otelleri, en uygun Özel ElitPark Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel ElitPark Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

2009 yılında faaliye başlamış olan hastane, tüm SGK kurumlarıyla anlaşmalı olarak 21'i Hekim (17'si Uzman Dr, 4'ü Pratisyen Dr. ) olmak üzere toplam 197 deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Hastanede her hekime 1 poliklinik anlayışıyla hizmet verilmekte olup, 49 yatak kapasitesiyle kaliteli ve son derece modern bir tedavi anlayışı hakimdir. Öze

Dalgıçlar Otel

Merkez / Merkez / Çorum
4 yıldızlı otelimiz bizler için bir ilk olduğu kadar bölgemize de birçok ilkleri beraberinde getirerek kısa sürede sizlerinde desteği ile şehrin sosyal ve kültürel ihtiyacını bir nebze de olsun karşılama görevini yerine getirmiştir.

Bilge Suite Otel

Merkez / Çorum
Her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Çeşitli restoranlar, kafeler ve marketler, tesise 50 metre uzaklıkta bulunabilir.Otelde günün 24 saati resepsiyon hizmeti verilmektedir. Merzifon Havaalanı, tesise 68 km uzaklıktadır.

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Armina Otel

Merkez / Çorum
Armina Otel'in tüm konaklama birimlerinde; klima, LCD uydu TV, mini bar ve emanet kasa yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; küvet, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Hattuşili Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum kent merkezinde yer alan Hattuşili Hotel, klimalı modern konaklama birimleri, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunar. Hotel Hattuşili'nin odaları uydu kanallı LCD TV ve minibar ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel ElitPark Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel ElitPark Hastanesi Hakkında

Özel ElitPark Hastanesi Otelleri 2009 yılında faaliye başlamış olan hastane, tüm SGK kurumlarıyla anlaşmalı olarak 21'i Hekim (17'si Uzman Dr, 4'ü Pratisyen Dr. ) olmak üzere toplam 197 deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Hastanede her hekime 1 poliklinik anlayışıyla hizmet verilmekte olup, 49 yatak kapasitesiyle kaliteli ve son derece modern bir tedavi anlayışı hakimdir. Özel Elitpark Hastanesi teknolojik olarak oldukça yksek standartlada hizmet vermekte olup, bünyesinde; MR, Tomografi, USG, Doppler, Mamografi, Kemik Dansitrometri, Taş kırma, Fizik Tedavi Ünitesi, Endoskopi, Tam Donanımlı Ambulans, Acil birimi, Yeni Doğan, Erişkin ve Koroner Yoğun Bakım üniteleri, modern ameliyathaneleri, laboratuarları, doğum hanesi, Diyetisyen ve Vücut Analiz Cihazı ile zayıflama birimi, Röntgen, Skopi birimi, Solunum ve Fonksiyon Testi, İşitme Tarama Testi ve son olarak hizmete başlayan Kardiyoloji polikliniğimiz, Eforlu Ekg, Tansiyon ve EKG Holteri, Efor testi ve Ekokardiyografi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi ile yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır