Özel Alman Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 613 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Alman Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Acil Servis Gögüs Hastalıkları Adli Tıp Göğüs Cerrahisi Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Göz Hastalıkları Aile Hekimliği Hepatoloji Anestezi ve Reanimasyon İç Hastalıkları / Dahiliye Beslenme ve Diyet Kadın Hastalıkları ve Doğum Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Biyokimya Ka

Rodin Suites

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul'un Beyoğlu semtinde, İstiklal Caddesi'nden 200 metre uzaklıkta bulunan Rodin Suites, klimalı odalar ve özel otopark sunmaktadır. Bazı odalarda rahatınız için bir oturma alanı bulunmaktadır. Rodin Suites'de ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Element Garden Hotel

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
Tüm eğlence ve tarihi mekanlara ulaşım kolaydır. Sultanahmet, Ayasofya,Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi gibi tarihi ve görülmesi gereken yerlere tramvayla veya zevkli bir yürüyüşlede gidebilirsiniz.

White Apart Hotel

Cihangir / Beyoğlu / İstanbul
Otelimiz hijyene önem vermektedir. Ferah ve nezih bir ortamda müşteri odaklı bir servis vermekteyiz.

City Center Hotel Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Şehir merkezindeki 4 yıldızlı otelimiz, Taksim Meydanı'na ve çeşitli eğlence mekanları, restoran ve barlara ev sahipliği yapan İstiklal Caddesi'ne 100 metre uzaklıkta kurulmuştur. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Vardar Palace Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Vardar Palace Hotel, 1911 yılında tüm cephesi, pandantifleri, bordürleri Selçuklu motfileri ile süslenerek dönemin Levanten mimarisi tarzında yapılmış, İstanbul'un nadide binalarından biridir.

Pera Center Hotel

Beyoğlu / İstanbul
Taksim'de merkezi bir konumda yer alan Pera Center Hotel & Spa, lüks odaları, SPA olanakları ve sunduğu hizmetler ile konuklara konfor dolu bir seyahatin kapılarını açmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Alman Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Alman Hastanesi Hakkında

Özel Alman Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Acil Servis Gögüs Hastalıkları Adli Tıp Göğüs Cerrahisi Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Göz Hastalıkları Aile Hekimliği Hepatoloji Anestezi ve Reanimasyon İç Hastalıkları / Dahiliye Beslenme ve Diyet Kadın Hastalıkları ve Doğum Beyin ve Sinir Cerrahisi / Nöroşirurji Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Biyokimya Kardiyoloji Check-up Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Çocuk Kardiyolojisi Nefroloji Çocuk KVC Nöroloji Çocuk Psikiyatri Nükleer Tıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ortopedi ve Travmatoloji Dermatoloji / Cildiye Patoloji Endokrinoloji PET/CT Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Psikiyatri Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Radyoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uçuş Hekimliği-Havacılık Tıp Merkezi Gastroentroloji Üroloji Genel Cerrahi Varis Merkezi

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır