Özel Aksaray Hastanesi Otelleri

Özel Aksaray Hastanesi otelleri, en uygun Özel Aksaray Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özel Aksaray Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Özel Aksaray Hastanesi 24 saat hizmetinize açıktır.Hastane Bölümleri;Kadın Doğum,Çocuk Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Genel Cerrahi,Kardiyoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Kulak Burun Boğaz (KBB),Üroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Göz Hastalıkları,Biyokimya,Görüntüleme (Radyoloji),Acil Servis,Ameliyathaneler,Doğumhane,Endoskopi,Erişkin Yoğun

Abaylar Otel

Merkez / Aksaray
Çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Mavi Otel Aksaray

Merkez / Aksaray
Konfor ve Kaliteyi bir arada sunarak size evinizdeymiş hissi yaşatıyoruz ve ömür boyu sürecek dostlukların temelinin atıldığı bir ortam sunuyoruz.

Otel Ahsaray

Merkez / Aksaray
Türk hamamı ve Sauna gibi spa olanakları bulunan otelde bilardo,masa tenisi,tavla ve okey gibi aktiviteler de sunulmaktadır.

Ağaçlı Otel

Merkez / Aksaray
Aksaray şehir merkezi'nde bulunan Ağaçlı Melendiz Otel; iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor. Tesisin farklı büyüklüklerde 91 odası mevcut.

Kuzucular Park Hotel

Merkez / Aksaray
Otelimizin iyi donanımlı fitness merkezinde; son teknoloji koşu bantları ve serbest ağırlıklar bulunmaktadır.

Uluırmak Uygulama Oteli

Merkez / Aksaray
Aksaray'da, Eğri Minare'ye 2,1 km mesafede yer alan Uluırmak Uygulama Oteli, restoran ve barla hizmet vermektedir. Tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilirsiniz. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Odaların tümünde düz ekran TV vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Özel Aksaray Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Özel Aksaray Hastanesi Hakkında

Özel Aksaray Hastanesi Otelleri Özel Aksaray Hastanesi 24 saat hizmetinize açıktır.Hastane Bölümleri;Kadın Doğum,Çocuk Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Genel Cerrahi,Kardiyoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Kulak Burun Boğaz (KBB),Üroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Göz Hastalıkları,Biyokimya,Görüntüleme (Radyoloji),Acil Servis,Ameliyathaneler,Doğumhane,Endoskopi,Erişkin Yoğun Bakım,Yenidoğan Yoğun Bakım,Yataklı Tedavi Servisi dir.Anlaşmalı Kurumlar,Randevu ve Polinik Saatleri ,Hasta Ziyaret Saatleri,Yeni Doğan Ünitesi yada Diğer konular ile ilgili bilgi almak için Özel Aksaray Hastanesi ile irtibata geçiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır