Osmanlı Tersanesi Otelleri

Bu yerdeki 387 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Osmanlı Tersanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Osmanlı Tersanesi'nin tarihi 1775'li yıllara dayanmaktadır. 1770 Çeşme Savaşı sırasında burada bulunan Osmanlı donanması, Rus donanması tarafından tamamen yok edilmiş ve savaştan sonra kurulan Osmanlı tersanesinde Osmanlı donanması 1775 yılında yeniden inşa edilmiştir.Bodrum Tersanesi'nin hemen yanı başında Osmanlı Mezarlıkları da bulunmaktadır

Casa Tua Boutique Hotel

Bodrum / Mugla
Otelimiz 10 oda ve 1 teras restauranttan oluşmaktır. Otelimizde ücretsiz Wİ-Fİ ve tüm odalarımızda ise Smart TV, minibar, klima,kettle (nescafe ve bitki çayları ücretsizdir.

Marina Hotel Bodrum

Bodrum / Mugla
Ege’nin en gözde tatil beldesi olan, Bodrumun kalbi, marina bölgesinde bulunan otelimizle, birçok magaza, restoran, gece kulübü ve is merkezlerine birkaç adim ötedeyiz.

Seçkin Konaklar Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Seçkin Konaklar, Bodrum Milta Marinanın ve bünyesindeki seçkin markaların bulunduğu alışveriş merkezinin hemen karşısında mükemmel konumuyla misafirlerine ayrıcalık sağlıyor.

Yakamoz Beach

Göltürkbükü / Bodrum / Muğla
Göltürkbükü beldesinde yer alan otel denize sıfır konumlanmış bulunmaktadır. Hızlı C/in - C/out servisimiz mevcuttur. Tüm odalar ve ortak alanlarda ücretsiz internet hizmeti verilmektedir.

DoubleTree By Hilton Bodrum Marina Vista Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Bodrum Yat Limanı manzaralı bu otel, Fransız balkonlu odalar sunmaktadır. Odaların balkonu, yüzme havuzu içeren gözlerden uzak bir bahçeye bakmaktadır. Otelin çatı katında yat limanı manzaraları eşliğinde açık havada yemek yemek mümkündür.

Eskiceshme Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Bodrum merkezde yer alan yer alan Eskiceshme Bodrum Marina Hotel , misafirlerini Bodrum yat limanına 200 metre mesafede konforlu odalarında ağırlıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Osmanlı Tersanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Osmanlı Tersanesi Hakkında

Osmanlı Tersanesi Otelleri Bodrum Osmanlı Tersanesi'nin tarihi 1775'li yıllara dayanmaktadır. 1770 Çeşme Savaşı sırasında burada bulunan Osmanlı donanması, Rus donanması tarafından tamamen yok edilmiş ve savaştan sonra kurulan Osmanlı tersanesinde Osmanlı donanması 1775 yılında yeniden inşa edilmiştir.Bodrum Tersanesi'nin hemen yanı başında Osmanlı Mezarlıkları da bulunmaktadır.Yapı günümüzde, sanat galerisi olarak hizmet vermektedir.Açılış ve kapanış saatleri faaliyet saatlerine göre değişmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır