Yardım

Orhaniye Kızkumu Plajı Otelleri

En uygun Orhaniye Kızkumu Plajı otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Marimare Beach Bungalow

Çok iyi
8.9
Orhaniye, Marmaris, Muğla
Marimare Beach Bungalow yaklaşık 4 dönüm arazi üzerine kurulmuş olup, 10 adet bungalovdan oluşan butik bir tesistir.
Çok iyi
8.9

Albatros Beach Butik Otel

Çok iyi
8.9
Orhaniye, Marmaris, Muğla
Albatros Beach Butik Otel'de kargaşa ve kalabalıktan hareketli temponun dışında deniziyle doğasıyla baş başa tatil yapabilirsiniz. Huzur, sakinlik arıyorsanız, çok doğru adres. Ailece kalabilir, samimi ortamda ağırlanabilirsiniz.
Çok iyi
8.9

Kairos Paşa Bungalow

Müthiş
9.8
Orhaniye, Marmaris, Muğla
Kairos Paşa Bungalow, yeşille mavinin birleştiği eşsiz bir yeryüzü cenneti olan Orhaniye Köyü'nün merkezinde yer almaktadır. Doğayla baş başa, sakin, huzurlu bir tatil geçirmek isteyen konuklarımıza bungalow evlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Müthiş
9.8

Eren Apart

Akyaka, Ula, Muğla
Eren Apart, birbirinden farklı geniş konaklama birimleri ile misafirlerine ev sıcaklığında konaklama hizmeti sunmaktadır.

Orhaniye Kızkumu Plajı

Orhaniye, etrafı dağlarla çevrili göl görünümlü bir koy olduğu için, durgun suda her türlü spor yapılabiliyor. Kıyılar dalmaya elverişli. Ayrıca iskeleden kiralayabileceğiniz tekne ile, kürek çekip olta balıkçılığı yapabilirsiniz.Kızkumu plajı,kırmızı iri taneli kumlardan ve 650 metrelik setten oluşmaktadır.Üzerine zaman zaman jeeplerin çıkmasına rağmen, özelliğini kaybetmemiştir.Eğer Kızkumu'na öğle vakti uğrayacaksanız, seyri bambaşka güzellikte güneş batışını izleyebilirsiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor