Orhaniye Kızkumu Plajı Otelleri

En uygun Orhaniye Kızkumu Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Orhaniye Kızkumu Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Orhaniye, etrafı dağlarla çevrili göl görünümlü bir koy olduğu için, durgun suda her türlü spor yapılabiliyor. Kıyılar dalmaya elverişli. Ayrıca iskeleden kiralayabileceğiniz tekne ile, kürek çekip olta balıkçılığı yapabilirsiniz.Kızkumu plajı,kırmızı iri taneli kumlardan ve 650 metrelik setten oluşmaktadır.Üzerine zaman zaman jeeplerin çıkmasına rağm

İlkim Butik Otel

Orhaniye / Marmaris / Muğla
İlkim Butik Otel doğayla iç içe arkası orman önü deniz, butik bir aile işletmesidir. Denize sıfır konumuyla, güler yüzlü personeli ve zengin serpme kahvaltısıyla sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Gülsüm Hanim Evleri

Orhaniye / Marmaris / Muğla
Gülsüm Hanım Evleri, 1+1 5 adet müstakil bahçeli bungalovdan oluşmaktadır. Bahçe içerisinde barbekü olanağımız bulunmakta olup, bahçe terasında ortak mutfağımız bulunmaktadır.

Palmiye Hotel

Orhaniye / Marmaris / Muğla
Palmiye Hotel, 14 adet oda kapasitesine sahip olup iş, eğlence, ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir.

Baraka Hisarönü

Orhaniye / Marmaris / Muğla
Marmaris Orhaniye Koyu’nda 25 yıldır aile sıcaklığıyla yerli ve yabancı misafirlerini ağırlayan Baraka Hisarönü, yenilenen yüzü, değişmeyen ruhuyla sizi huzurlu ve mutlu bir tatile davet ediyor.

Oneiro Beach Resort

Orhaniye / Marmaris / Muğla
Oneiro Beach Resort, misafirlerine huzurlu ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Toplam 17 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; klima, gardırop, minibar, televizyon, banyo, WC ve duş bulunuyor.

Jardin Butik Otel

Marmaris / Muğla
Orhaniye'nin huzurlu bir bölgesinde yer alan Jardin Butik Otel bahçesi ve terası vardır. Tüm odalarda mobilyalı bahçe, deniz ve doğa manzarası sunan bir balkon mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Orhaniye Kızkumu Plajı Hakkında

Orhaniye Kızkumu Plajı Otelleri Orhaniye, etrafı dağlarla çevrili göl görünümlü bir koy olduğu için, durgun suda her türlü spor yapılabiliyor. Kıyılar dalmaya elverişli. Ayrıca iskeleden kiralayabileceğiniz tekne ile, kürek çekip olta balıkçılığı yapabilirsiniz.Kızkumu plajı,kırmızı iri taneli kumlardan ve 650 metrelik setten oluşmaktadır.Üzerine zaman zaman jeeplerin çıkmasına rağmen, özelliğini kaybetmemiştir.Eğer Kızkumu'na öğle vakti uğrayacaksanız, seyri bambaşka güzellikte güneş batışını izleyebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır