Yardım

Loading...
Sırala

Alados Otel

Turgutköy, Marmaris, Muğla
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Alados Otel sizi Güney Ege kıyılarının ruhunu hissetmeye davet ediyor. Bozburun Yarımadası'nda, çılgın kalabalığın uzağında, Alados Otel gerçek Türk misafirperverliğini bir kez daha göstermek istiyor. Kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceksiniz.

Marimare Beach Bungalow

Müthiş
9.6
Orhaniye, Marmaris, Muğla
Zumbara ile Sonra Öde
Kredi Kartı Gerekmiyor
Marimare Beach Bungalow yaklaşık 4 dönüm arazi üzerine kurulmuş olup, 10 adet bungalovdan oluşan butik bir tesistir.
Müthiş
9.6

Gülhan City Hotel

Müthiş
9.6
Datça Merkez, Datça, Muğla
Gülhan City Hotel Datça'nın tam merkezinde, Kumluk Sahili'ne 1 dakika , Taşlık Plajı'na 4 dakika ve Hastanealtı Plajı'na 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Müthiş
9.6

Kaju Rooms

Müthiş
9.6
Bozburun, Marmaris, Muğla
Zumbara ile Sonra Öde
Kaju Rooms, sade dizayn edilmiş 9 odalı bir tesistir. İhtiyaca göre 3 ayrı oda tipi bulunmaktadır. Bazı odalarında mutfak seçeneği mevcuttur. Tüm odaları deniz manzaralıdır. Tesis kendi iskelesine sahiptir.
Müthiş
9.6

Albatros Beach Butik Otel

Müthiş
9.6
Orhaniye, Marmaris, Muğla
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Albatros Beach Butik Otel'de kargaşa ve kalabalıktan hareketli temponun dışında deniziyle doğasıyla baş başa tatil yapabilirsiniz. Huzur, sakinlik arıyorsanız, çok doğru adres. Ailece kalabilir, samimi ortamda ağırlanabilirsiniz.
Müthiş
9.6

Orhaniye Kızkumu Plajı

Orhaniye, etrafı dağlarla çevrili göl görünümlü bir koy olduğu için, durgun suda her türlü spor yapılabiliyor. Kıyılar dalmaya elverişli. Ayrıca iskeleden kiralayabileceğiniz tekne ile, kürek çekip olta balıkçılığı yapabilirsiniz.Kızkumu plajı,kırmızı iri taneli kumlardan ve 650 metrelik setten oluşmaktadır.Üzerine zaman zaman jeeplerin çıkmasına rağmen, özelliğini kaybetmemiştir.Eğer Kızkumu'na öğle vakti uğrayacaksanız, seyri bambaşka güzellikte güneş batışını izleyebilirsiniz.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor