Nostaljik Tramvay Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Nostaljik Tramvay Otelleri

Genel Bilgi

Elektrikli tramvayların günümüzdeki temsilcisi ve canlı örneği olan nostaljik tramvay Taksim-Tünel arasında 1.870 metrelik hat üzerinde günde 2 bin 500 yolcu taşıyarak 1990 yılının sonlarında Taksim-Tünel arasında tekrar işletmeye alınan nostaljik tramvay, sadece İstiklal Caddesi ve Beyoğlu’nun değil İstanbul’un, hatta Türkiye’nin simgesi haline gelm

Lazz City Hotel

Taksim / Beyoglu / Istanbul /
Göz alıcı mimarisi ferah ve şık odalarıyla İstanbul’un en merkezi noktası Beyoğlu’nda hizmet veren Lazz City Hotel, ulaşıma elverişli konumu ve modern olanakları ile hem iş hem de eğlence odaklı konaklamalara hitap ediyor.

Taximist Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul /
Taximist Hotel; 9 aile odası, 2 suit ve 12 standart odası ile toplamda 23 oda'dan oluşan butik bir oteldir.

Taksim Square Hotel

Taksim / Beyoglu / Istanbul /
Taksim Square Hotel'in tüm konaklama birimleri ferah ve aydinlik bir sekilde dizayn edilmistir. Konaklama birimlerinde misafirlerin konforu düsünülerek KabloTv kanallarinin yayini bulunan televizyon bulunmaktadir.

İstanbulinn Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul /

TRYP by Wyndham Taksim

Taksim / Beyoğlu / Istanbul /
Tryp by Wyndham İstanbul Taksim; spa merkezi ve hidromasajlı küvetiyle hizmet vermektedir. Otelde sauna, hamam ve konukların içkilerini yudumlayabileceği bar vardır.Bu otelin tüm odaları klima ve düz ekran uydu TV ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Nostaljik Tramvay Hakkında

Elektrikli tramvayların günümüzdeki temsilcisi ve canlı örneği olan nostaljik tramvay Taksim-Tünel arasında 1.870 metrelik hat üzerinde günde 2 bin 500 yolcu taşıyarak 1990 yılının sonlarında Taksim-Tünel arasında tekrar işletmeye alınan nostaljik tramvay, sadece İstiklal Caddesi ve Beyoğlu’nun değil İstanbul’un, hatta Türkiye’nin simgesi haline gelmiştir. Nostaljik tramvay halen Taksim-Tünel arasında 1.870 metrelik hat üzerinde günde 2 bin 500 yolcu ya hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır