Netsel Marina Otelleri

En uygun Netsel Marina otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Netsel Marina Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris Netsel Marina,1989 yılından itibaren Marmaris İlçe Merkezin de hizmet vermektedir.Marina da 720 deniz, 50'i kara olmak üzere toplam 770 tekne barındırabilmektedir.Marina, iki tarafı her türlü hava koşullarında teknelere tam güvenlik sağlayan mendirekle çevrilmiş ve iki mendirek arasında 9 adet yüzer iskele bulunmaktadır. Yüzer iskelelerin o

Türkel Villa

Marmaris / Muğla
Merkeze yakın konumda temiz ikiz villa.

Famuhouses

Merkez / Marmaris / Muğla
Famuhouses 2+1 taş evdir. Evin içerisinde Wi-Fi , LCD Smart TV, her odada kumandalı tavan vantilatörü olup, klima salonda bulunmaktadır.

Akdeniz Apart Otel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Akdeniz Apart Otel, sakin, modern ve sade dizayn ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Club Sema Suite Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Marmaris'te sizin için ikinci bir yuva olma arzusundaki bu otel, konaklamanızı daha keyifli kılmak üzere birçok farklı tesis olanağı sunuyor.

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Arya Roof House'ta modern bir tarz ve konfor dikkate alınarak yeni renove edilmiştir.

Nirvana 2 Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Nirvana 2 Apart toplam 16 odayla hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Netsel Marina Hakkında

Netsel Marina Otelleri Marmaris Netsel Marina,1989 yılından itibaren Marmaris İlçe Merkezin de hizmet vermektedir.Marina da 720 deniz, 50'i kara olmak üzere toplam 770 tekne barındırabilmektedir.Marina, iki tarafı her türlü hava koşullarında teknelere tam güvenlik sağlayan mendirekle çevrilmiş ve iki mendirek arasında 9 adet yüzer iskele bulunmaktadır. Yüzer iskelelerin ortalama boyu 80m. civarındadır. İskelelerdeki maksimum derinlik 18 m. ve minimum derinlik 3.5 m. dir.40 araç kapasiteli açık otopark,24 Saat özel personel, Yüzme havuzu,Marmaris Devlet Hastanesi Ambulans 112,Marina içinde çeşitli giyim ve aksesuar mağazaları,Cafe / barlarda Canlı Müzik, Marinada barbekü partileri gibi hizmetleri bulunmaktadır.Marina şehir merkezinde olduğu üzere ulaşım problemi bulunmamaktadır. Netsel Marina havuz - bar kompleksi hergün 09:00 - 18:00 saatleri arasında müşterileri mize hizmet vermektedir. İsteyen müşterilerimiz havuzun keyfini çıkarırken aynı zamanda barda bulununan yerli ve yabancı içeceklerden faydalanabilirler. Ayrıca barda fast-food hizmetide verilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır