Muradiye Medresesi Otelleri

En uygun Muradiye Medresesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Muradiye Medresesi Otelleri

Genel Bilgi

Muradiye Külliyesi şehre hâkim, Spil Dağı eteklerinde bulunmaktadır.Yapı topluluğu cami, medrese, imaret, dükkanlar ve XIX.yüzyılda bunlara eklenen bir kütüphaneden meydana gelmiştir.Sultan III.Murat (1546-1595) tarafından 1583-1585 yılları arasında yapılmıştır. Sultan III. Murat, ilk caminin yanında bulunan ve daha sonra içerisindeki dervişlerin dine

Looks Hotel

Merkez / Manisa
Manisa Organize Sanayii Bölgesi’ne 7 km. mesafede olup yakınındaki çarşı, alışveriş merkezleri, restoranlar, sinemalar, sosyal - kültürel merkezler ve spor merkezleri ile de misafirlerine avantajlı bir konaklama imkânı sağlamaktadır.

Hotel Arma

Merkez / Manisa
1980 Yılından bu yana turizm sektöründeki tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, 3 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımın üzerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

Giritligil Otel

Merkez / Manisa
Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan otel odalarında uluslararası standartlarda üretilmiş banyo malzemeleri misafirlere hediye edilmektedir. Her oda da usb şarj başlığı bulunmaktadır.

Asmalı Han Hotel

Merkez / Manisa
Manisa’nın merkezinde nostaljik atmosferi ve konforlu odalarıyla öne çıkan Asmalı Han, kültürel tarihi dokusu bozulmadan yeniden restore edilmiş binasında hizmet veriyor.

My Rezidans Hotel

Merkez / Manisa
Her şeyin estetik, kalite ve rahatlık konseptinde düşünüldüğü bir yer var ! Manisa' da modern bir yaşamın tüm renkleri estetik, kaliteli, sağlam bir yapı ile birliktedir. Yaşam kalitesini zirveye ulaştıracak tüm gereksinimler hazırlanmıştır.

Oruçoğlu Oreko Otel

Kuşlubahçe / Merkez / Manisa
Manisa'da bulunan Oruçoğlu Oreko Hotel ücretsiz wifi ve LCD TV içeren klimalı odalar ile hizmet vermektedir. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark, toplantı olanakları ve 24 saat açık bir resepsiyon vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Muradiye Medresesi Hakkında

Muradiye Medresesi Otelleri Muradiye Külliyesi şehre hâkim, Spil Dağı eteklerinde bulunmaktadır.Yapı topluluğu cami, medrese, imaret, dükkanlar ve XIX.yüzyılda bunlara eklenen bir kütüphaneden meydana gelmiştir.Sultan III.Murat (1546-1595) tarafından 1583-1585 yılları arasında yapılmıştır. Sultan III. Murat, ilk caminin yanında bulunan ve daha sonra içerisindeki dervişlerin dine karşı hareketlerinden ötürü yıktırılan zaviyenin yerine Muradiye Medresesi’ni yaptırmıştır.Medrese 30.65x37.50 m. ölçüsünde dikdörtgen planlı olup, kesme taş ve tuğladan yapılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır